Daugybė skirtingų horoskopų rodo, kad 2009-ieji bus aktyvaus darbo metai. Jei netinginiausite ir nebijosite kelyje pasitaikančių sunkumų, pasiseks pasiekti norimų tikslų.

Jaučio metai

Pagal rytų horoskopą, nuo 2009 m. sausio 26 d. prasideda Jaučio metai. Jautis Rytų kultūroje – darbštumo, kantrumo simbolis, tad 2009-aisiais žmonės turės daug dirbti, kad pasiektų savo tikslų.

Žemės metai

Pagal Feng Šui horoskopą, nuo 2009 m. sausio 26 d. žmonėms daugiausia įtakos turės Žemės elementas.

Atsižvelgiant į tai, 2009-aisiais rekomenduojam užsiimti žemės darbais – darbuotis darže, sode, tvarkyti aplinką prie savo namų.

Bebro metai

Pagal senąjį Avestos horoskopą, kuriuo tikėjo indoeuropiečiai ir lietuvių protėviai baltai, 2009 metais kovo 21 d. (per pavasario lygiadienį) prasidės Bebro metai.

Bebras – darbštus, tvarkingas gyvūnas, statantis užtvankas ir nešantis daug naudos. Taigi jo globojamais metais žmonės taip pat turi būti darbštūs ir tvarkingi.

Pagal Avestos horoskopą, Bebro metai – grožio, harmonijos ir meilės metai, kai nugalima neapykanta. Šiais metais ypač laikomasi įstatymų. Nemažai žmonių susimąsto apie savo moralę, pradeda gyventi dorovingiau.

Marso metai

Pagal senąjį graikų planetų horoskopą, 2009-uosius globos Marso planeta. Marsas mitologijoje – karo dievas. Jei Marso globojami žmonės yra atkaklūs, nebijo gyvenimo kelyje pasitaikančių sunkumų, jie gali pasiekti didelių tikslų. Taigi 2009-aisiais rekomenduojama būti aktyviems, netinginiauti, o veikti savo labui.

Ketverto metai

Pagal numerologiją 2009-ieji – ketverto metai. Ketvertas simbolizuoja vėją, tad šiais metais žmonės skatinami būti veržlūs ir energingi kaip vėjas, aktyviai siekti savo tikslų.

Views All Time
Views All Time
20213
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!