2006 metų sausio 29 dieną prasidės nauji kiniečių kalendoriaus metai, kurie baigsis 2007 metų vasario 17 dieną. Tai gyvūno Šuns ir kosmogoninio elemento Ugnies metai, todėl vadinami Ugninio Šuns metais.

Kaip mes gyvensime šiais metais kaip individai ir kaip visa žmonija? Ką mums pranašauja žvaigždės? Kurios mūsų gyvenimo sritys bus palankios, o kurios taps sunkiais išmėginimais? Kaip mes turime žingsniuoti, kad šie metai mums būtų patys laimingiausi?

Geresnės gyvenimo sąlygos

·Žvaigždžių išsidėstymas ateinantiems metams pranašauja bendrą žmonių gyvenimo sąlygų pagerėjimą. Šis palankus išsidėstymas stipriai įtakos žmonijos gyvenimą. Kiekvienas galės pasinaudoti netikėta sėkme, tačiau tam reikės įdėti ir ilgalaikių pastangų.

·Bet kuris iš mūsų gali tikėtis pasitikėjimo bei optimizmo, nes tikimasi ekonomikos atsigavimo. Tai bus tokio klestėjimo periodas, kokio žmonija negali paliudyti jau du dešimtmečius. Mūsų materialinis gyvenimas bus mažiau apribotas. Kiekviena iniciatyva vardan geresnio savo likimo gali būti sėkmės šansas.

·Astralinis klimatas suteiks varomosios jėgos kiekvienam procesui įtakojančiam taiką pasaulyje. Tikimasi ramybės sugrįžimo šalyse, kuriose siautėja karai.

·Galiausiai palankios žvaigždės bus ir didelių projektų įgyvendinimui visos planetos mastu. Galime tikėtis pajusti didesnio teisingumo viešpatavimą žemėje. Kitas palankus sektorius: mokslas ir technologija. Džiaugsimės ir stebėsimės įspūdingais atradimais. Taigi, nemažai problemų, su kuriomis žmonija kovoja daugybę metų, turėtų pradėti atrasti sprendimus.

Meilė

·Meilėje bus pabrėžiama ištikimybė, kuri bus laimingo gyvenimo pagrindas. O tie kurie nėra nuoširdūs ar atsisako įpareigojančių santykių gali sulaukti netikėtų nusivylimų. Viso to pasekmė – ženkliai padidėjęs vedybų skaičius bei nors ir nežymiai, bet sumažėjęs skyrybų skaičius.

·Kiekvienam iš mūsų sustiprės gundymo galios, daugelis jaus didelį džiaugsmą turėdami antrąją pusę. Šiais metais susituokusios poros bus labai laimingos.

Karjera

·Žvaigždės labai palankios darbui ir karjerai. Kas bandys, tam ir pavyks! Tai verslo klestėjimo metai.

·Kovas, balandis bei gegužė bus periodas palankus savo biznio kūrimui, siekiant naujų žinių ar prašant darbo užmokesčio padidinimo. Šiuo metu kiekviena jūsų pastanga darbui suteiks neprilygstamą rezultatą.

Views All Time
Views All Time
4441
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!