Kaip praneša Associated Press naujienų agentūra, JAV valdžia ėmėsi visų priemonių, kad būtų aptiktos keisto JAV padangėje pastebėto lazerio spindulio atsiradimo priežastys. Spindulys pasirodė tuo metu, kai netoliese 2550 metrų aukštyje skrido keleivinis lėktuvas – stiprios šviesos spindulių pluoštas buvo aptiktas pirmadienį po to, kai pilotai nuo tarptautinio Cleveland Hopkins aerouosto jau buvo nuskridę 24 km.

Lazeris veikė kelias sekundes. Radaras sugebėjo užfiksuoti vietą, iš kurios klido spindulys – tai buvo Warrensville Heights vadinama vietovė. Pasak FTB atstovų, tam, kad lazerinis įrenginys būtų eksploatuojamas tokiame aukštyje, jis turėtų būti ganėtinai sudėtingas. Šiuo metų spec. tarnybų darbuotojai aiškinasi, kokie galėjo būti „lazerių šou“ iniciatoriaus motyvai: noras papokštauti ar kur kas rimtesni ketinimai.

Į paieškas įsitraukus policijai, apylinkę iššukavo ne viena mašina ir sraigtasparnis, tačiau niekas nieko nerado. FTB išreiškė susirūpinimą, kad lazerį naudoti galėjo teroristai, norėję laikinai apakinti pilotus. Beje, už neteisėtą lazerių naudojimą JAV gręsia iki 5 metų kalėjimo.

Views All Time
Views All Time
7534
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!