Vienas klausimas Laisvės alėjoje

Laimis Labanauskas, bendrovės “Raulita” vadybininkas:

Visko gali būti. Teoriškai įmanoma sukurti tokį erdvėlaivį, galintį skristi daug greičiau už šviesą. Štai mačiau įdomią laidą apie vieną fašistinės Vokietijos paslaptį. Vokiečiai per karą sukūrė aparatą, kuris skrido milžinišku greičiu, galėdavo atlikti šuolį laike ir erdvėje. Aparatas dingo be žinios. Jo ieškojo Ženevos ežere, kai kas net kėlė versiją, kad aparatas iki šiol paslėptas Antarktidoje. Buvo ir tokių mokslininkų, kurie tvirtino, kad jis persikėlė į praeitį, bet grįžti į musų laiką negalėjo. Vokiečių sukurtas aparatas buvo kaip du vandens lašai panašus į žemėje nufotografuotus neatpažintus skraidančius objektus. Visiškai įmanoma, kad kaip tik toks aparatas minimas egiptiečių, šumerų, kiniečių, inkų, majų ir actekų rašytiniuose šaltiniuose bei legandose. Nors tai skamba labai mistiškai, bet niekas to iki šiol kategoriškai to nepaneigė.

Arvydas Gervylius, architektas:

– Kol kas neteko regėti kokių nors netikėtų reiškinių, nors visko gali būti. Kuo Lietuva skiriasi nuo kitų šalių. Tarkime nuo Peru. Mokslininkai sako, kad piešiniai Naskos dykumoje yra buvusios inkų imperijos geografinis žamėlapis. Tarp gyvūnų piešinių yra ir žmogaus su kosminiu skafandru atvaizdas. Nustatyta, kad jiems daugiau kaip 1000 metų. Manau, kad žmonės tada galvojo ne apie žvaigždėlaivius, bet apie tai, kur gauti pavalgyti. Gali būti, kad Žemėje, neaplenkdami ir Lietuvos, lankėsi ateiviai. Labai jau ryškūs ir progresyvūs pokyčiai vykdavo senose civilizacijose.

Sigita Pranckevičiūtė, transporto firmos sekretorė:

– Vieną kartą aš mačiau keistus šviesulius danguje. Jie judėjo šuoliais, labai staigiai keisdami kryptį. Visa tai tęsėsi apie 10 minučių. Buvo įdomu ir šiurpoka.

Vytautas Sakalauskas, fizikos mokytojas:

– Netikiu, kad Lietuvoje lankosi NSO. Man labiau prie širdies fantastika, pagrįsta fizikos dėsniais ir moksliniais išradimais. Kol nepamatysiu savo akimis vadinamosios lėkštės, tol apie jokį ateivių egzistavimą nepatikėsiu.

Renata Krivaitienė, psichologė:

– Man atrodo, kad NSO istorijos yra gerai organizuotas verslas. Juk pirmieji lėkštes žemės padangėje išvydo amerikiečiai. Būtų keista, jei šioje šalyje apsukruoliai būtų praleidę puikią galimybę iš to uždirbti vieną kitą milijoną. Na, o po to lėkštes išvydo ir kiti Žemės gyventojai. Štai Lietuvoje, Jurbarko klebonas tvirtino, kad ateiviai jį net buvo paskraidinę. Pakaktų paskelbti nedidelį konkursą ir su ateiviais maloniai laisvalaikį praleidusių tautiečių atsirastų kelios dešimtys, o gal būt ir šimtai. Žemėje yra daug mistinių ir sveiku protu sunkiai suvokiamų bei moksliškai nepaaiškinamų dalykų, tačiau žalias mažas žmogeliukas, sėdintis skraidančioje lėkštėje, tėra tik tema vaikų darželio auklėtinio arba pirmoko piešiniui.

Kalbėjosi Algis KUZMICKAS

Views All Time
Views All Time
3082
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!