Sostinės klube – nauja Lotynų Amerikos šokių programa

Sostinės klube - nauja Lotynų Amerikos šokių programa

Vasario 5 d. sostinės klube “Tango arena” argentinietis Eduardo Gimenezas pristatys savo naują programą “Latin Kabaret”.

Paklaustas, kuo naujoji programa išsiskirs iš kitų latino stiliaus renginių, pašnekovas atsakė: “Fantazija. Mes parodysim tokį melą, kurio norisi klausyti ir gyventi pasakoje, nors giliai širdyje ir žinai, kad tai neteisybė. Tačiau tai ir yra paprasto pietiečio kasdienybė – čia gali būti kuo tik nori, žinoti viską ir jaustis pasaulio valdovu. Panašiai kaip kabarete, tik mes pasaką seksim uždegančiais salsa ir merenge šokio ritmais“.

Pasak šeštus metus Lietuvoje gyvenančio E.Gimenezo, lietuvių susidomėjimas Lotynų Amerikos šokiais jam nekeistas. “Pietiečių gyvenime dominuoja emocijos – meilė, pyktis, aistra, neapykanta. Šie jausmai pažįstami kiekvienam, tiesiog šiltųjų kraštų gyventojai tai išgyvena daug ryškesnėmis spalvomis. Šiauriečiai gyvena taikydamiesi prie nuolat kintančio gyvenimo būdo; čia priimta neišsišokti ir bet kokia kaina vengti ryškesnių gyvenimo spalvų. Pietų Amerika jiems – tarsi pasaka, kurioje nors trumpam atsidurti slapta trokšta daugelis žmonių”, – teigė E. Gimenezas.

Straipsniai 1 reklama

Pasiteiravus, ar nesunku dirbti su šaltais lietuviais, argentinietis šyptelėjo: “Čia yra pernelyg daug nuostabių moterų, kad iškiltų kokių nors sunkumų. Juk meilė, o ne šokio technika ar tautybė verčia pasaulį suktis“.

E.Gimenezas pabrėžė, kad “Latin Kabaret“ vakarėlyje nebus nieko dirbtinio, tik gyva muzika.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *