Įkurtas 1995 metais gruodžio 5 dieną. Tai profesionalus teatras vaikams, turintis 200 vietų modernią žiūrovų salę, nepriklausomą teatro trupę, turinčią savo biudžetą ir administaciją sudaro: režisierius, aktoriai, kompozitorius, vaikų psichologas ir direktorius. “Raganiukės teatras” – Teatrui vadovauja teatro ir TV režisierė Rita Urbonavičiūtė, nuo 1985 metų dirbanti režisūrinį darbą. R.Urbonavičiūtė daugiausia režisuoja ir rašo pjeses vaikams. Repertuarą sudaro spektakliai skirti iki mokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams nuo trijų metų. Spektakliai pastatyti pagal šiuolaikinių ir žymiausių pasaulio autorių kūrinius.

Šis teatras turi didžiausią repertuarą Lietuvoje skirtą mažiesiems žiūrovams. Šiuo metu repertuare yra apie 30 spektaklių. Iš jų keli originalūs spektakliai – žaidimai, ugdantys vaikų fantaziją, bei lavinantys suvokimą apie teatrą, juose kartu su aktoriais vaidina ir mažieji teatro žiūrovai bei jų tėveliai. Taip yra išlaikomas atviras ryšys su auditorija, suteikiama galimybė bendrauti su pasakų personažais, kasdienybę paversdamas stebuklu. Smulkiau apie spektaklius rasite: spektaklių aprašymuose.

“Raganiukės teatre” vaikai švenčia savo gimtadienius. Teatras rodo spektaklius įvairiose vaikų įstaigose: mokyklose, darželiuose, klubuose, lanko vaikus našlaičius. Teatras kartu su žiūrovais švenčia kalendorines lietuvių liaudies šventes – Užgavėnes, Velykas. Tai veiksmo, kaukių ir gyvo garso spektakliai su lietuvių liaudies šokiais, dainomis ir žaidimais.

“Raganiukės teatras” – tai puiki proga pamatyti geriausių pasaulio aktorių kūrinius, susitikti su žymiausiais pasaulio personažais.

O juk tai suteikia nepakartojamą džiaugsmą vaikams !!!

Views All Time
Views All Time
1866
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!