Atrodo, kad ekonominė krizė palietė daugelį linksmintis mėgstančių lietuvių. Net Naujųjų metų šventei ne visi atranda laisvų pinigų ir švęsti lieka namuose. Tokios tendencijos sužlugdė Gedimino Jauniaus organizuojamą Naujųjų vakarėlį.

Gruodžio 31-ąją Vilniuje turėjęs vykti Naujųjų metų renginys „Bollywood Party 2009” atšaukiamas. „Nors aš asmeniškai manau, kad vakaro mintis buvo gera ir vakaras būtų buvęs puikus – geri atlikėjai, įdomi tema ir aplinka, bet paprasčiausiai buvo parduota nepakankamai išankstinių bilietų, todėl ilgai svarstę nusprendėme atšaukti renginį“, – žlugusio Naujųjų vakarėlio priežastis vardija G. Jaunius.

Gediminas sako, kad su visa komanda netgi per Kalėdas svarstė, kaip geriausiai išspręsti šią situaciją, kol galų gale nusprendė, kad mažiausia blogybė būtų renginio nebedaryti: „Juk norisi kokybės ir nenuvilti žmonių, kurie jau buvo įsigiję bilietus ir tikrai jaustųsi nejaukiai, kai žmonių būtų susirinkę nepakankamai. O taip pat mes negalėjome leisti sau tokios prabangos viską organizuoti iš savo kišenės“.

Nors renginys atšaukiamas, o pinigai ir šiokios tokios kompensacijos už išankstinius bilietus bus grąžinami, G. Jaunius prisipažįsta, kad vis dėlto neišvengė finansinių nuostolių, tačiau jie nebuvo tokie dideli, kokie galėjo būti renginį suorganizavus.

Be visų finansinių nesėkmių Gediminą ir jo draugus kamuoja dar viena problema – kur gi patiems teks sutikti naujuosius: „Tikrai nežinau, kur švęsiu. Juk į tą renginį turėjo ateiti ir draugai, ir jau atlikėjai buvo suplanavę savo vakarą.“

Kad ir kaip bebūtų, renginio prodiuseris suskubo atsiprašyti visų nusivylusių, kad renginys nebeįvyks: „Išties apgailestaujame, bet tai buvo mažiausia blogybė iš visų blogybių. Tikiuosi kad tie žmonės ras, kur linksmai sutikti Naujuosius.“

Atšauktos šventės scenoje turėjo pasirodyti Lietuvos muzikos žvaigždynas – grupės „Skamp“ ir „Sel“, „Tabami“ komandos projektas „No DJ‘s“, didžėjai Sezzy ir Mamania.

Views All Time
Views All Time
1592
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!