| |

Krizė moterų akimis (2)

Galima konstatuoti faktą, kad krizės pas mus kaipo tokios, kaip pučiamas devyniagalvis slibinas, tikrai nėra arba dar nėra ir viskas, kas susiję su krize tėra išpūstas “burbulas”.

Ketvirtadienis, pats darbo laikas, vidurdienis, visų pramogų sostinė “Akropolis”, mašiną ieškoti statyti, nėra kur statyti, desperatiškai ieškoti, rasti už kažkiek šimtų metrų nuo įėjimo, įkišti, pyp pyp pyp. Ar čia tiek bedarbių suvažiavo ir trinasi po “Akropolį”, ar čia visos namų šeimininkės ratuotos atakuoja? Nežinau. Bet faktas – chaosas ir atakos.

“Tiketa” bilietų kasa, eilė penkiametrinė, atsistoju į galą, už manęs netrukus susidaro dar tiek pat metrų ilgis, stebiu situaciją. Vidutiniška vieno žmogaus “stavkė” kasininkei – 200 – 300 litų. Pagrindiniai pirkiniai – dovanų čekiai. Aš asmeniškai pirkau bilietus į vieną koncertą, tai mažiausia bilietų kaina “tik” 50 Lt. plius 3 Lt. “Tiketa” mokestis plius 3 Lt. “Siemens” arenos mokestis (kas čia per nesąmonė?), tad bilieto kaina išauga iki 56 Lt. Paskaičiuokit, kiek kainuoja pvz. keturių asmenų šeimai, standartiškai. Ne, prie “Tiketos” krizės požymių nerasta.

Straipsniai 1 reklama

Savaitgalį draugė į pramogų sostinę “Akropolį” iš viso nepateko, o dar erdvesnę sostinę (kaip patys deklaruoja) “Panoramą” apvažiavo iš tolo, nes kaip pati sakė: be šansų. Kokia krizė?

Seimūnai pareiškė, kad kels akcizus alkoholiui. Vadinasi reikia nepraleisti momento. Dar tuomet, kai buvo Maximoje akcija -20% stipriesiems gėrimams užsiprekinau kaip buožė visokių ir dideliais litražais (ir dovanai gerai, ir ant stalo įspūdingai), dar patinka prekintis tuomet, kai būna akcija vynui ir šampanui 🙂 Tuomet imu dėžėm.

Tikriausiai akcizų pokytis įtakos ir kvepalų kainas. Tiksliai nežinau, bet kodėl gi neapsidraudus, tad nieko nelaukus, užsipirkau tipo “Kalėdines dovanas” avansu (o jei išpirks? :)))) Ir vėl gi, kaip tikra buožė, išsirinkau kone brangiausius, nors nepaisant kainos jų kvapas išties dieviškas. Juk ne už savo, nes buvo neatsakingai ištarta: rinkis kokius nori. Kadangi nesu kukli mergina, išsirinkau pačius pačiausius :)) Už savus pirksiu kitus, tikriausiai dar šiemet, jau nusižiūrėjau, avansu, kaip dovana Naujųjų metų proga 🙂 Jei dabar tikrai krizė, bus malonu prisiminti, kokius beprotiškus dalykus dariau bado – maro metu 🙂

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *