Krizė: Banko kortelės taps nebepageidaujamos

Dabar toks metas, kai daug kam reikia grynųjų pinigų, kad galėtų išmokėti „vokelius”, padengti degančias skolas ar išsimokėti sau į kišenes (ar kt. išlaidos). Nesvarbu kam, bet dabar grynieji pinigai yra gėris. Todėl nenustebkite, kai sulig kiekviena diena jums bus vis dažniau pasakoma tokia stebuklinga frazė (ji gali kisti, bet esmė bus ta pati): „Deja, sutriko kortelių nuskaitymo aparatas; kažko stringa; atsiprašome, bet negalime nuskaityti” Ir t.t., ir pan.

Jau kuris laikas Rusijoje banko kortelės nebepageidaujamos, dėl neaiškios bankų padėties ir dėl nesaugumo, be to dabar visi vertina grynuosius ir jei jais moki, gali iš karto gauti 5% nuolaidą. Nebenusipirksi bilietų kelionėms, baldų, automobilių, kt. vertingų prekių, jei neturėsi šlamančiųjų. Neturi? Būk mielas, nusiimk bankomate. Kiekvienas nuėmimas kainuos x proc., bet parduotuvė iš karto gaus pinigus. Nes jiems taip pat reikia mokėti tam tikrą procentą už bankines operacijas.

Šiandien banko kortelių nebepriėmė „Akropolio” „Maxima” 🙂 Prieš savaitgalį, kai nemažai vilniečių apsipirkinėja gausiai, riebiai, dosniai ar visai savaitei į priekį. Prie kasų buvo daug aistrų, juk dabar nemadinga nešiotis daug grynųjų. Taigi, „Maximai” reikia pinigų, neveltui kassavaitę skelbia fantastines nuolaidas, kompleksines nuolaidas, nuolaidas viskam, nuolaidas visiems…

Straipsniai 1 reklama

Taip pat kortelės „neveikė” keliose avalyne ir jaunimui skirta apranga prekiaujančiose parduotuvėse. Čia vos kelios mano pastebėtos vietos. Vienas mygtuko paspaudimas ir jūsų kortelės terminalas nebeaptarnaus. Juk naudinga kažkam, bet tik ne jums.

Turėkite grynųjų. Maža kas. Ir nebūkite kuklūs, už grynuosius bandykite gaudyti nuolaidas. Ir ne tik, kad turite grynus, bet apskritai, dėl to kad perkate. Dabar perkančiųjų ne tiek ir daug… 😉

P.S. Šį mėnesį Rusijoje bankrutavo keli didieji prekybos centrų tinklai (tokie kaip „Maxima” ar „Iki”), kurie pūtėsi ir plėtėsi geometrine progresija bankų paskolų ir tiekėjams neišmokamų pajamų dėka, tapo gigantais ir blizgančiais supermarketais. Vieną dieną viskas subliuško kaip oro burbulai. Tiekėjai liko ant ledo.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *