Tikima, kad vyrai žavisi tik nepaprastai patraukliai atrodančiomis moterimis. Žinoma, išvaizda svarbi meilės reikalų dalis, nes pirmiausia traukia žmogų. Kita vertus, turite žinoti, vyrai vertina daug kitų moters asmenybės bruožų.

Kas žavi vyrus

Šypsena: Vyrus traukia moterys, kurios gražiai šypsosi. Tai yra gestas, kuris iš karto gali patraukti vyro dėmesį.

Moters prigimtis: Dauguma vyrų teikia pirmenybę moteriai, kurios išsiskiria moteriška prigimtimi: yra švelni, gera ir trapi. Tačiau jūs neturite būti labai drovi.

Balsas: Švelnus moters balsas, kuriame slypi erzinimo užuominos, yra tikras masalas vyrams. Turite žinoti, kad moterys, kurios kalba per žemu balsu, kuris yra vos girdimas kitiems, netraukia vyrų.

Akys: Akys gali pasakyti tūkstančius žodžių, kai prieinama prie priešingos lyties viliojimo. Vyrai tučtuojau įsimylėtų moterį patraukliu žvilgsniu.

Ilgi plaukai: Ilgi plaukai yra kita ypatybė, kurią vyrai vertina. Tai moteriškumo ir grožio simbolis.

Oda ir lūpos: Kai prieinama prie fizinės išvaizdos, aspektai, kuriais vyrai žavisi, yra oda, lūpos. Vyrai remdamiesi šiomis savybėmis lengvai moteris suskirstytų į kategorijas: į žavias ir gražias, seksualias ir patrauklias, vidutines ir žemiau nei vidurkis.

Humoro jausmas: Moteris su sveiku humoro jausmu gali patraukti vyrų dėmesį labai lengvai. Net jei ji nesugeba krėsti juokų, bent turi suprasti juokus ir juoktis kartu.

Nusileidimas ant žemės: Vyrai mėgsta moteris, kurios stovi ant žemės ir yra nereiklios. Arogancija yra kažkas, ko vyrai negali toleruoti. Vaikinas net nebandys artintis prie moters, kuri yra per daug užsispyrusi ir nenori klausyti kitų.

Stipri asmenybė: Vaikinai mėgsta paprastas, bet stiprias asmenybes. Moteris turi būti protiškai stipri, bet ne išpuikusi. Jie mėgtų kalbėtis su moterimi, kuri yra savimi pasitikinti.

Nepriklausoma: Anot vyrų, moteris turi sugebėti priimti sprendimus. Kitaip tariant, ji neturi priklausyti nuo kitų, kai turi priimti svarbius gyvenimo sprendimus.

Intelektas: Grožis ir protas yra kažkas, ko dauguma vyrų ieško. Iš tikrųjų intelektas yra bruožas, kuris traukia juos prie moterų.

Views All Time
Views All Time
3477
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!