Jeigu reikėtų pasakyti, kokia kalba ir be žodžių yra pati iškalbingiausia, greičiausiai ilgai dvejoti nereikėtų. Tai – kūno kalba. Ją vartoja visi, tik vieni nesąmoningai, o kiti – dėl tam tikrų priežasčių pradeda save kontroliuoti ir reikiamu momentu atlieka tam tikrus judesius ar atsistoja į palankiausią pozą.

Moterys kūno kalbą jau šimtus metų naudoja tam, kad pavergtų sudominusio džentelmeno dėmesį. Sėkmingas kūno kalbos naudojimas šiam tikslui – menas. Tačiau jo išmokstama, svarbiausia, kad viskas būtų nukreipiama į dominantį asmenį, o ne per klaidą į netinkamą vyrą.

Svarbiausia – akių kontaktas

Nuo ko pradėti? Kad ir kaip kartais gali būti nedrąsu, tačiau kuo daugiau akių kontakto – tuo geriau. Pradėkite nuo žvilgsnių į šonus, o tada pereikite prie žiūrėjimo tiesiai į akis. Kai tik jos susidūrs – iš karto nuleiskite akis žemyn ir nusišypsokite, taip tarytum parodytumėte, kad iš tiesų stebėjote pašnekovą ir buvote pagauta. Tačiau galite naudoti ir priešingą taktiką – sulaikykite žvilgnsį, o ne bėkite nuo jo, šypsokitės.

Kad neatsidurtumėte nepatogioje situacijoje, nesiuntinėkite tokių dviprasmiškų signalų jūsų nedominantiems vyrams. Verčiau kalbėdamos akis pakelkite į lubas, apžiūrinėkite kambarį ar, esant galimybei, iš viso nusisukite nuo pašnekovo. Šie kūno kalbos ženklai parodo, kad asmeniu nesidomite.

Stenkitės atrodyti įspūdingai

Išeinate į vakarėlį ir pakeliui susitinkate kaimyną, kuris į jus „neužmeta nė žvilgsnio”? Vadinasi, atrodote per daug kasdieniškai, todėl venkite to svarbiose situacijose.

Kai pasirodote, pavyzdžiui, vakarėlyje – visi susirinkusieji atsisuka pasižiūrėti, kas atėjo. Tai puiki proga padaryti įspūdį. Taigi, prieš išeidamos iš namų, būkite įsitikinusios, kad atrodote gerai – niekada negali žinoti, kada ir kur reikės pavergti kokio nors vyro dėmesį. Beje, jeigu žinote, kad atrodote puikiai, tai taip ir jaučiatės.

Signalus siunčia ir rankos

Signalus be jokio tiesioginio kontakto gali siųsti ir jūsų rankos. Jeigu laikote jas laisvai, nesugniaužusi – vadinasi esate atvira savo naujam išrinktajam. Braukimas pirštais stiklinės kraštu, cilindro formos daiktų sukiojimas delnuose ar palaidinės pasitaisymas perbraukiant visą kūną – akivaizdūs ženklai, kad jūs norite suvilioti priešais jus esantį vyrą.

Jeigu turite pakankamai drąsos, galite nurinkti pūkus nuo jo švarko atlapo ar atsitiktinai prisiliesti, kai sieksite druskinės nuo stalo.

Tačiau jeigu rankas laikysite kelnių kišenėse, sukryžiavusi ar stipriai gniaužysite kumščius – tai reikš, kad susidomėjimu šiuo asmeniu netrykštate.

Laikysena taip pat iškalbinga

Jūsų laikysena – taip pat labai iškalbinga kūno kalbos dalis. Jeigu ji atvira, vadinasi ir jūs pati sukeliate atviro žmogaus įspūdį. Atsisukite į jus dominantį asmenį, stovėkite ramiai kiek pasvirusi priekin, į šoną pasukite ir galvą, kad sudarytumėte susidomėjusiosios įspūdį.

Jeigu sėdite, pakaitom laikykite sukryžiuotas ir tiesiai ant žemės atremtas kojas, o krūtinę šiek tiek pakelkite į priekį. Tai ženklai, kurie pateikia užuominas asmeniui, kad jūs juo domitės.

Tačiau, jei šalia esantis žmogus jums susidomėjimo nekelia arba norite išvengti dviprasmiškų situacijų, verčiau rankas laikykite sukryžiuotas, kūną pasukite šoniau, o turimą gėrimą laikykite akių lygyje ar bent jau aukščiau nei įprastai –tarytum su stikline bandytumėte pasislėpti nuo pašnekovo.

Svarbu nepersistengti

Atminkite, kad susidomėjimą žmogumi parodo ir jo judesių atkartojimas. Pasistenkite atlikti panašius veiksmus, kokius atlieka vyras. Žinoma, darykite viską protingai ir nepavirskite į beždžionę.

Tik atminkite – savo kūno kalba vyrų erzinti nederėtų.Jeigu rodysite daugiau, negu iš tikrųjų galite pasiūlyti, pati pateksite į nepatogią situaciją.

Jau išbandėte viską ir jums vis tiek nepavyko užkariauti išrinktojo dėmesio? Vadinasi kažkur suklydote, tačiau nenusiminkite ir savo kūno kalbos žavesį pasitelkite kitą kartą.

Toks viliojimo menas jūsų nedomina? Tad apsivilkite marškinėlius su užrašu „Ieškau meilės” ir tikrai neliksite nepastebėta.

Views All Time
Views All Time
4864
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!