Mieloji, ar mes kalbame apie Jus?

Apie 60 procentų vyrų mano, jog draugystė – svarbiausias dalykas santykiuose. Pažiūrėkime į tai giliau: ką tai reiškia ir kokio tipo moterų vyrams iš tikrųjų reikia? Mes išgryninome 4 vyrų požiūrio į moteris tiesas.

1. Moteris, besidominti ne tik Juo

Žinoma, nuostabu, kai kas nors dovanoja Tau savo dėmesį ir sako komplimentus. Tačiau yra didžiulis skirtumas tarp malonaus flirtavimo ir traukos, kuri gali tęstis ištisą gyvenimą. Daugybė vyrų sako mėgstą moteris, kurios užimtos kitais dalykais – ne vien Juo pačiu: darbu, sportu ar bet kuo kitu.

Kodėl? Aistra, kurią ji atiduoda kitiems dalykams rodo Jos vidines savybes, ambicijas bei sugebėjimą išlikti – gerąsias savybes moters, su kuria mes norime praleisti kelis savo gyvenimo dešimtmečius.

2. Moteris, neturinti nieko prieš valandas, praleidžiamas su draugais

Kiekviena pora savaip nustato laiką, praleidžiamą drauge. Kažkur šio proceso eigoje vienas iš partnerių gali nuspręsti praleisti šiek tiek laiko su draugais, kuriuos apleido, būdamas pakvaišęs iš meilės.
Vyrai myli, vertina ir jaučiasi dėkingi toms moterims, kurios gerbia ir palaiko Jų reikiamybę turėti „vyriškus vakarus“.

Be jokių blogų ketinimų – visai kaip moterys džiaugiasi savo moteriška draugija, vyrai jaučiasi taip pat dėl vyriškos. Net iki 64 procentų vyrų jaučiasi laimingi, turėdami laiko sau, kuomet mergina arba žmona užsiėmusi savais reikalais.

3. Ryški asmenybė

Jos išvaizda – dažniausiai pirmas faktorius, leidžiantis vyrui pajusti trauką. Kelias nuo miegamojo iki vonios po pirmos nakties drauge – ko gero, tikra vizuali ekstazė… Tačiau dieną iš dienos vyrą traukia jos asmenybė.

Ką tuo norime pasakyti? Jos požiūris į gyvenimą, pasitikėjimas savimi, charizma ir žavesys, kas kartais gali pasirodyti pernelyg išdidu, tačiau vis tiek yra miela. Vyras siekia būti su moterimi, kuri Jam būtų iššūkiu: kuri parodytų Jam tam tikras ribas bei retkarčiais sukeltų iniciatyvą bendrai veiklai.

Būkite atsargios, nes tik plonutė linija skiria tai nuo agresijos, kuri vyrui atrodo bjauri. Nepaisant fakto, kad moteris „su asmenybe“ gali būti mirtinai patraukli, vyras net nežiūrės į moterį, kuri:

  • Naudoja tai, flirtuodama su kitais vyrais.
  • Diktuoja kryptį, kuria vystosi jų santykiai.
  • Kelia scenas viešumoje.

Jis Jai tiesiog parodys duris.

4. Moteris turinti skonį

Mes vertiname faktą, kad moteris mums duoda vertingų patarimų, susijusių su mada, leidžiančių mums neatrodyti didžiausiais kvailiais. Kiekvieni santykiai remiasi principu „Imk ir duok“, taigi vyrai tiesiog dievins moterį, kuri:

  • Pasakys mums, kad mūsų kaklaraiščio ornamentai atrodo „nei šiaip, nei taip“.
  • Patars, kaip susirasti tobulą marškinių ir švarko derinį, enanti į darbo pokalbį.
  • Padės apsispręsti, ką rengtis, nebūdamos per daug griežtos ir erzinančios.

Beje, moterys, gelbstinčios vairuoti, agresyviai negriebdamos vairo, yra labiausiai vertinamos pakeleivės.

Views All Time
Views All Time
9051
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!