Gėda miegamajame: gėda už tokias gėdas!

shame 4 Straipsniai.lt

Dar neišblėsę atsiminimai iš paskutinio nuotykio su mažai pažįstamu bernioku-vyrioku? Aha, paprastai mums gyventi neduodančias gėdas ar nemalonius atsitikimus atsimename būtent iš tokių vienos nakties „nuslydimų“.

Jei kas negero atsitinka su mylimuoju, kuris perėjęs kartu vandenį ir ugnį – į nesklandumus lovoje reaguojame kur kas paprasčiau. Maža ko jis nematęs ir kas jį nustebintų. Tos pačios gėdos dėl papilnėjusių kūno linkių, kurias net paplūdimyje slepiame nuo į mus net nežiūrinčių vyrų, lovoje su gyvenimo partneriu pradingsta kažkur pūkiniuose pataluose.

Bet štai… Pirmas kartas su naujuoju draugužiu, ar savo svajonių princu net ir ne antras ar trečias sugulimas – kaip rakštis… (kur – žinote iš liaudies posakių). Jaudinamės dėl bet kokio menkniekio, negalime atsipalaiduoti, mintys sukasi apie kiekvieną kūno lopinėlį, apie sakomus ir dar tik už minutės ištarsimus žodžius, apie judesį, kurį atlieka ranka, koja, lūpos…

Straipsniai 1 reklama

IŠPROTĖSIU!!! Skelbia pasąmonė. Ir verta įsiklausyti, kadangi tik įsitempusi pridarysi visokiausių liapsusų, kurie sugadins ir meilės nuotykį, ir daugybę tavo nervinių ląstelių.

Mintis, trumpinanti mūsų gyvenimą – kaip pasirodyti nuostabiausia meiluže, kokią jis kada turėjęs.

Žinoma, prieš tai būtų neblogai sužinoti bent jau partnerį iš proto vedančius veiksmus. Nesitikėkite, kad visi vaikinai aktyvūs ir jums beliks sekti instrukciją ir spėti kartu su juo. Yra tokių „niekšų“, išbandančių mus net ir tą pirmąją naktį, siekiančių išsiaiškinti, sugebame mes ką ir be jų pagalbos ir iniciatyvos, ar sukamės kaip dekoratyvinės pelės nesėkmių ratelyje.

Visgi jei po pirmos nakties jis ir nepaskambins – nenusiminkite. Praradote tikrai ne aukso grynuolį, jei jau jis nesugeba suvokti, kad pirmieji kartai dar ne santykių rodikliai. Nusispjaukite ir laukite protingesnio partnerio.

Šaliname gėdą: jei su partneriu pažįstate vienas kitą geriau (nors, kita vertus, tai gali būti smagus žaidimas ir su „naujoku“) ir žinote, kuo pasibaigs vakaras – įsigykite erotinį filmą, jokiu būdu ne pornografinį, nes nejaukiai galite pasijusti abu.

Po keletos taurių vyno, susėskite netoli vienas kito, geriausiai priešais, kad matytumėte reakcijas ir spūstelkite nuotolinio valdymo pultelį!

Ką tau duos šitas pakankamai drąsos reikalaujantis poelgis? Ogi įaudrins, matysi čia ir dabar, kokiomis pozomis, merginos veiksmais džiaugiasi tavo partneris, ar kokias žiūrint, suraukia antakius. Trečia – žiūrėdama, įsidėmėsi veiksmus ir galimas sueities pozas, kurias galėsi panaudoti nedelsdama.

Kitas variantas – galite pradėti mylėtis vos įjungus filmą (vis dėlto patartumėme prieš tai jį būti išstudijavus), retkarčiais užmesdama akį į TV ekrane pulsuojančią aistrą.

Mintis, verčianti mus prakaituoti – o ką daryti dabar.

Mesk iš galvos mintį, kad vyrukas mąsto apie tavo tolimesnius veiksmus. Bet kokiomis aplinkybėmis parodyk akimis, gundančia šypsena, kad situaciją kontroliuoji ir žinai, koks bus kitas tavo žingsnis net jeigu tuo metu klūpėtum ant kelių ir giliai kvėpuotum, bandydama atsakyti į klausimą – ar pats nusirengs, ar diržą pačiai atsegti, ar kilti į viršų, ar…

Šaliname gėdą: paskaityk pati visus klausimus. Ar bent vienas šių variantų būtų netinkamas? Nesigėdink nė vieno savo sprendimo ir veiksmo. Svarbiausia – išsilaisvink nuo savęs ir vaikinas nė nepastebės, kad nuolat dvejoji, ką darysi toliau.

Sek savo veiksmus ir jų trukmę. Nereikėtų perlenkti lazdos, tačiau ir baigti pačiu tinkamiausiu metu būtų kvailas poelgis.

Ką darome? Stebime partnerį. Bučiuoji, kandžioji, lyžčioji ar jau myliesi tam tikra poza – sugebėk net užsimerkusi matyti ar aimanuodama geriau išgirsti jo aimanas. Jei matai, kad vyras tiesiog lydosi – tęsk veiksmus, tačiau neužsiciklink, keisk intensyvumą, padėtis ir pan. Jeigu gudruolis tyli, yra sustingęs it baslys ar jo aimanos panašios į suvaidintą moters orgazmą – nedelsdama ieškok kitų sprendimų, kurių begalės. Tačiau neišpūsk akių ir neparodyk baimės ar gėdos, kad padarei kažką, kas jam nepatiko ar netiko. Visi mes skirtingi, kas vieną žavi, kitam – nei šilta, nei šalta.

Jeigu kažko nemoki (dažnai moterys skundžiasi dėl oralinio sekso) – nebijok partnerio paprašyti pagalbos, sumeluok, kad tau malonu, kai vaikinas pats nurodinėja, ką ir kaip daryti tiksliai – pasitelk fantaziją, tikrai sugalvosi netikėčiausių variantų taip ir neparodydama, kad nė velnio nenutuoki apie oralinį seksą.

Mintis, verčianti mus gūžtis ir slėptis – mano šlaunys storos, pilvukas atsikišęs, o užpakalis nukaręs!

Tartum sugulovas jau prieš tai nebūtų įvertinęs tavo kūno sudėjimo. Patikėk, jam tokiu metu daug svarbiau atrodo tikėtis gero sekso, nei vertinti tavo įsivaizduojamus (na gerai, gerai – tikrus) minusus. Jauskis pačia seksualiausia ir mesk tokias gėdas iš galvos, mąstyk apie tai, ko jis dabar iš tavęs nori…

Šaliname gėdą: vilkėk savo seksualiausius apatinius, kurie priverčia tave pasijausti itin gražia ir geidžiama. Tikrai tokių yra – rinkis atviresne liemenėlę, kad jo žvilgsnis būtų nuo užpakaliuko nukreiptas į krūtinę ar atvirkščiai – siaurikes, subtiliai dengiančias užpakaliuką, kad jo žvilgsnis balansuotų ties riba aukščiau-žemiau. Tokių yra begale – kvaila, tačiau geros kokybės ir „geros“ kainos apatiniai suteikia pasitikėjimo savimi daugiau.

Jei jau ir apatiniais gėdijiesi puikuotis – užsimesk gundantį peniuarą ir tegu jis nusliuogia nuo kūno tik tada, kai būsi gerokai įsiaudrinusi ir tau pačiai mažai rūpės prieš tai aktualios gėdos.

Kitas variantas – pasirūpink apšvietimu arba visiška tamsa – kaip tokiu sprendimu įtikinti partnerį, kiekviena žino savo būdų, o idėjos šioje srityje tikrai neišsemiamos.

Paguodai – mokslininkai, apklausę įvairaus amžiaus vyrus nustatė, kad šie mažiausiai pastebi kokia šlaunų oda, ar pilvukas atsikišęs ar ne. Vyrai moters kūną mato kaip per šešėlinį teatrą – tik šoninius išlinkimus. Kitaip tariant – didelio skirtumo tarp tavęs ir sveriančios 10 kilogramų mažiau moters skirtumas neįžvelgiamas. Tad kam tamsa ir kūno išlinkimus slepiantys naktinukai?

Kartais susikurtos baimės atima apmaudžiai didelę dalį malonumo. Susidūrus su jomis akis į akį, šios sprogsta lyg muilo burbulai.

Susprogdinkite kiekviena jūsų jau šią naktį, jei ne visas iš karto – tai bent po vieną. Ir kvėpuoti… ir mylėtis bus kur kas paprasčiau.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *