Šiandien pirmą kartą vairavau pati – šokas. Elgesio su manimi statistika: kalė – 15 kartų, kvailė – 27 kartai, boba – visi likę vairuotojai.   Mąstant apie pirmąją savaitę prie vairo ir, matyt, dėl mano pačios neišgirstų minčių susilankstė bamperis (net nenoriu galvoti, kad tai nutiko parkavimosi metu). Čia aš svetima – visi likę važinėja ne pagal tas taisykles, kurias aš puikiai išlaikiau „Regitroje“. Kur tas kitas taisykles galima surasti? Ir kodėl „Regitroje“ egzaminuoja pagal senas programas? Iš kur kitus aš galiu žinoti, kad jau leidžiama sukti į dešinę iš kraštinės juostos?!  Tikrinau visą naktį, bet atsakymas matyt slypi kažkur anapus.
Antra savaitė prie vairo

Viskas, aš pasiduodu! Niekaip negaliu suprasti naujųjų taisyklių logikos. KODĖL VAIRUOTOJAI TAIP ELGIASI?! Kodėl jeigu aš važiuoju 60 km/h greičiu, mane stabdo policininkai tam, jog patikrintų ar aš neapsirūkiusi! Kodėl jeigu posūkio į dešinę nėra, visi suka su komentaru „išsikerojo, pravažiuoti trukdo, kvailė!“ Vakar dvi valandas negalėjau išvažiuoti iš Akropolio stovėjimo aikštelės, maniau – išprotėsiu! Ačiū budriam policininkui. Tik tada, kai aš pravažiavau pro jį 15 kartą, jis suprato, kad kažkas negerai ir paaiškino kaip išvažiuoti iš to labirinto. Išaiškinimo autorius arba šizofrenikas, arba narkomanas – gal tai jis ir sugalvojo naujas taisykles? Grįšiu namo ir pragersiu visą naktį. 

Mėnuo prie vairo

Aha! Viskas juk logiška. Pagrindinė nauja taisyklė – jeigu galima laužyti senas, ir šalia nėra automobilio su švyturėliais arba tu turi 100 litų, veik! Šiandien mane pirmą kartą įleido – užsienietis, su raudonais numeriais… Vargšelis, paskui mane įlindo dar 7 gudrūs lietuviai. Pats geriausias būdas sunervinti „kiečiausius“ Lietuvos vairuotojus – važiuoti dešinėje kelio pusėje laikantis visų kelių eismo taisyklių, užsikimšus ausis ir nesidairant į šalis.

Pusę metų prie vairo Kas per transporto priemonė – troleibusas! Išeisi valandėlei, grįši – stovės už tavo mašinos kokie penki, o vairuotojai aiškins: „kalė!…kvailė!…boba!..” Patys žąsinai, kvailiai, avigalviai, supratote? Mano vyras banditas, paskambinsiu jam – ateis ir sukiš tavo troleibusą į minkštą vietą, pažiūrėsim kaip vaikščiosi ir savo teisumą įrodinėsi. Su jais reikia elgtis griežčiau, o tai tik nusileisi – „patarimais“ užmėtys. Su  naujomis taisyklėmis taip pat išsiaiškinau. Viskas labai paprasta: reikia pažiūrėti, koks pats nelogiškiausias būdas išvažiuoti ir važiuoti. Dar neapsirikau. Puikiai miegojau naktį.

Metai prie vairo

Nu ko tu čia atsistojai ir velkiesi 60 km/h greičiu?! Nagi, susirink savo antikvariatinę „Volgą“ ir eikite kartu šaligatviu. Tada ant jūsų niekas nesupyks. Kur velkiesi?! Aš juk tavo kliūtis iš dešinės, asilas! Kur kiši savo nosį, aš savo juosta važiuoju. Atsiprašau, vaikinai, man į dešinę! La-la-la…velnias, o ko tu čia sustojai?! Leisk pravažiuoti, išgama, aš priešpriešinėje juostoje! A, boba… išsikerojo, kvailė!

Views All Time
Views All Time
1702
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!