Ištrauka iš straipsnio “Siaubingiausias priešingos lyties elgesys”

Danų laikraštis „Ekstra-bladet“ atliko didžiulį tyrimą tam, kad išsiaiškintų, kokie priešingos lyties atstovų bruožai labiausiai nervina vyrus ir moteris.

Laikraščio skaitytojai elektroniniu paštu rašė, kas labiausiai juos nervina priešingos lyties asmenų elgesyje. Vėliau iš šių pasiūlymų buvo sudarytas sąrašas ir paprašyta skaitytojų balsuoti už tai, kokie priešingos lyties atstovų bruožai, jų manymu, yra patys nepatraukliausi.

Pateikiame skaitytojų apklausos rezultatus.

Vyrus labiausiai erzinantys moterų bruožai:

Isteriškumas. Moterų polinkis kelti skandalus dėl niekų erzina 40 proc. apklaustų vyrų.

Polinkis reguliuoti vyrų gyvenimą. 12 proc. vyrų prisipažino negalintys pakęsti, kai moterys bando nurodinėti, kada ir kiek laiko jie gali skirti alaus išgėrimui, sporto varžybų stebėjimui, drybsojimui prie televizoriaus arba susitikimams su draugais.

Vonioje keliama netvarka. 11 proc. vyrų pyksta, kai moterys naudoja jų vonios spintelėje rastus vatos tamponus arba kai išsimaudžiusios palieka savo plaukus ant vandens nutekėjimo angos grotelių.

Plepumas. Tai, kad moterys mėgsta plepėti kada nereikia, pavyzdžiui, sekso ar įdomaus filmo metu, erzina 8 proc. vyrų.

Apsikrovimas daiktais. 7 procentus vyrų nervina, kai namuose pilna, jų manymu, ne itin reikalingų daiktų, pavyzdžiui, papuošalų, batų, kosmetikos ar vazelių.

Per didelis plaukuotumas. Plaukais apžėlusi moters apatinė kūno dalis, panosė arba rankos nepatinka 6 proc. vyrų.

Kūno puošyba. 6 proc. vyrų negali pakęsti į įvairias kūno vietas įsivėrusių auskarus, tatuiruotų ir nesėkmingai pasidariusių plastines operacijas moterų.

Apsipirkinėjimas. 3 proc. vyrų nepatinka, kai dailiosios lyties atstovės, eidamos „siaubti“ parduotuvių, kartu tempiasi ir juos, nes tai, moterų manymu, puiki pramoga.

Plepėjimas telefonu. Per dažnas ir per ilgas moterų plepėjimas telefonu erzina 3 proc. vyrų.

Nemokėjimas elgtis su technika. Prastai vairuojančios automobilį ir nesugebančios suprasti, kaip veikia vaizdo grotuvas, moterys taip pat nervina vyrus.

Views All Time
Views All Time
3782
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!