Žurnalistai atsisakė žurnalistikos studentų dovanotos anties

journalist-desk-fake-news-view_23-2148873188

Žurnalistikos studentai uostamiesčio žiniasklaidoje dirbančius žurnalistus privertė prisiminti mokyklos laikus. Į renginį „Žurnalistika žaliems“ pakviesti žurnalistai prieš studentų auditoriją vaidino, šoko, dainavo, kūrė eilėraščius ir ėmėsi dar neįprastesnių užduočių.

Žurnalistikos studentų surengtas renginys buvo skirtas Komunikacijos katedros 5 metų jubiliejui ir žurnalistų profesinei šventei paminėti.

„Balticum TV“ žurnalistė Giedrė Vaičekauskienė po renginio stebėjosi, kaip studentai privertė ją sugrįžti į mokyklos laikus ir prisiminti renginiuose, žiburėliuose, „LIK’uose“ reikalingą kūrybiškumą bei išradingumą.

Straipsniai 1 reklama

Televizijos žurnalistė nesidrovėjo vaidinti lesbietės, kaip Dmitrijaus Nagijevo laidos „Langai“ herojė, improvizavo laikraščio reklamos tema, dainavo žurnalistų himną ir šoko studentų parodytą meškų šokį. Į panašias avantiūras įsivėlė ir kiti renginyje dalyvavę žurnalistai – dienraščio „Klaipėda“ žurnalistė Reda Baltinaitė, radijos stoties „9“ laidų vedėjas Aleksandras Burovas, „Vakarų ekspreso“ žurnalistė Giedrė Norvilaitė ir „Balticum TV“ žinių redaktorė bei televizijos laidos „Rezonansas“ vedėja Dalia Grikšaitė.

Žurnalistai rungėsi su dar dviem komandomis, sudarytomis iš universiteto dėstytojų bei žurnalistikos pirmakursių. Viktorinos dalyviai turėjo sugalvoti komandos pavadinimą, šūkį bei himną, sukurti reklamą laikraščiui, dalyvauti atrankoje į radijo stoties vedėjo vietą, improvizuoti vienos iš televizijos laidų tema bei atsakinėti į su profesija susijusius klausimus.

Po daugiau nei dešim-ties rungčių paaiškėjo, kad daugiausiai balsų surinko ir pirmąją viktorinos „Žurnalistika žaliems“ vietą laimėjo žurnalistų profesionalų komanda.

Laimėję pagrindinį prizą – žalią nupeštą antį, profesionalai sutriko. Kadangi visi jie yra labai užimti žmonės, retai besilepinantys namuose gaminta vakariene, viktorinos nugalėtojai antį padovanojo „alkaniems studentams“. Vėliau renginio organizatoriai išsikepė antį universiteto valgykloje ir užkandžiaudami antienos gabaliukais atšventė Spaudos dieną.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *