2007 metų lapkričio 2 dieną prasideda registracija į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamus apdovanojimus už didžiausią kūrybiškumą, progresą ir inovacijas žiniasklaidoje – “Nmedia 2007”. Tinklalapyje www.nmedia.lt kandidatūras apdovanojimams gali siūlyti visos visuomenės informavimo priemonės, jų vadovai, žurnalistai ir susijusios organizacijos.

Į apdovanojimus gali pretenduoti 2007 metais novatoriškumu pasižymėję visų sričių ir žiniasklaidos kanalų žurnalistai bei visuomenės informavimo priemonės, jų darbuotojai ir vadovai. Siūlyti kandidatus ir registruotis patiems visą mėnesį nuo lapkričio 2 d. iki lapkričio 30 d. bus galima oficialiame apdovanojimų tinklalapyje www.nmedia.lt. Šiame tinklalapyje taip pat pateikiama išsami informacija apie apdovanojimus: nuostatai, komisijos narių sąrašas, naujienos.

Žurnalistai bus vertinami ir apdovanoti už novatoriškus kūrybinius sprendimus, žiniasklaidos priemonių darbuotojai – už novatorišką technologijų panaudojimą, o vadovai – už novatoriškumą vadovaujant visuomenės informavimo priemonei. Šios nominacijos bus įsteigtos kiekvienoje iš skirtingų žiniasklaidos priemonių kategorijų: televizijos, radijo, spaudos bei interneto.

Kandidatūras apdovanojimams vertins ir nugalėtojus išrinks devynių ekspertų vertinimo komisija. Tarp komisijos narių – garsūs Lietuvos žiniasklaidos atstovai, kaip Teklė Mačiulienė, Skirmantas Valiulis, Henrikas Vaitiekūnas, Ernestas Parulskis, Jonas Staselis ir kiti kompetentingi, ilgametę patirtį turintys specialistai, dirbę įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Apdovanojimų nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti šių metų gruodžio 14 dieną. “Novatoriškiausias 2007 metų žurnalistas” gaus trijų tūkstančių litų piniginį prizą. Visiems apdovanojimų nugalėtojams bus įteiktos “Nmedia 2007” statulėlės bei naujausi “Nokia Nseries” mobilieji telefonai.

Apdovanojimus organizuoja “Nokia Lietuva” ir Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su partneriais – Nacionaline žurnalistų kūrėjų asociacija, Lietuvos radijo ir televizijos asociacija, Regioninių televizijų asociacija, Lietuvos periodinės spaudos leidėjų asociacija, Nacionaline miestų ir rajonų laikraščių leidėjų asociacija.

“Nmedia 2007” novatoriškos žiniasklaidos apdovanojimų idėją inspiravo kasmet atnaujinama Nokia Nseries prietaisų serija, suteikianti galimybę gyventi ir dirbti kūrybiškai, bendrauti ir operatyviai dalintis naujienomis.

Views All Time
Views All Time
4078
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!