Justina Gafurova iš “Vakaro žinių” telefonu pakalbino Kazimierą Juraitį, kodėl gi jo neleidžia į Seimą?

Pagrindinė priežastis ta, kad š.m. kovo 26 d. 10 val. Valstybės saugumo departamentas (VSD) ir Antrasis operatyvinių tarnybų departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos (AOTD) pristatė metinį grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą už 2017 metus.

Kazimieras Juraitis, atstovaudamas PressJazz televiziją, paklausė nesuderintą klausimą: kas teikia informaciją apie Rusijos grėsmes Lietuvai?

Antrojo operatyvinio tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos (AOTD) direktorius plk. Remigijus Baltrėnas atsakė, kad “sąjungininkai”.

Tada Kazimieras Juraitis paklausė, kodėl apie tas grėsmes nėra jokios informacijos internetinėje erdvėje? Nes tuomet gaunasi, kad
– arba sąjungininkai teikia dezinformaciją;
– arba Rusija sterilizuoja internetinę erdvę nuo nepageidaujamos informacijos.

Į tai plk. Remigijus Baltrėnas atsakė, kad Lietuva sąjungininkais pasitiki, ir leido suprasti, kad niekas jų teikiamos informacijos netikrina.

Už tokius Lietuvos nacionaliniam saugumui itin svarbius klausimus Kazimieras Juraitis neįleidžiamas į LR Seimą nei kaip žurnalistas, nei kaip LR Seimo nario Zbignev Jedinskij visuomeninis padėjėjas.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
66
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!