Spektaklis vaikams “Seneli, papasakok”
Tarp daugybės įvairių nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje išsiskiria mokymosi šeimoje asociacija. Šis sambūris save pristato taip:
Mes esame Mokymosi šeimoje bendruomenė, kurios narius vienija meilė savo vaikams ir atsakomybė už jų ugdymą. Mūsų netenkina tai, kas šiandien vyksta tradicinėje mokykloje – mes tikime, kad ne sistema, o šeima, tėvai žino, kas yra geriausia jų vaikui, ir norime, kad Lietuvoje, kaip laisvoje, išsivysčiusioje ir demokratinėje šalyje, būtų galimybė kiekvienai šeimai rinktis tokį mokymo(si) būdą, kuris pagal šeimoje puoselėjamas vertybes ir įsitikinimus yra jiems priimtiniausias. Tokį mokymosi būdą, kurį užtikrina Lietuvos Respublikos konstitucija bei garantuoja Švietimo įstatymas.
Siekiame, kad tiems, kurie turi poreikį mokytis ar savo vaikus mokyti/ugdyti kitaip, Lietuvoje būtų sudaryta tokia galimybė.
Asociacijos nariai eksperimentuoja, kuria įvairius edukacinius projektus. Vienas iš jų – stalo spektaklis vaikams apie Lietuvos istoriją “Seneli, papasakok”.
Asociacijos intenetiniame puslapyje viešinama peticija už tokio vaikų švietimo būdo įteisinimą.
Daugiau informacijos galima rasti čia:
http://laisvivaikai.lt
Daugiau apie spektaklio gimimą:
http://www.moliovaikai.lt/2018/02/edu



Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.
1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.
1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.
Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.
Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.
1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.
2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.
2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.
Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.
Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.
Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.
Turi septynis vaikus.
Parašykite komentarą