Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai Rolandas Paulauskas ir Audrius Butkevičius apie Sąjūdį ir jo istoriją. Vedėjas Gediminas Jakavonis.
Visa dabartinė istorija apie Sąjūdį yra suklastota, nutylint arba iškraipant kai kuriuos įvykius, perreikšminant tikrus faktus. Esminis dalykas, kad Sąjūdis buvo ne kas kita, kaip Gorbačiovo pradėtos TSRS Perestrojkos lietuviškas variantas. Atsieti Lietuvos išsivadavimo nuo TSRS judėjimą nuo Perestrojkos – esminė klaida. Pagal pirminį sumanymą, Lietuvai turėjo būti suteiktas suverenitetas pagal Suomijos pavyzdį. Būtent todėl Sąjūdžio Vilniaus grupės Lietuvos Konstitucijos projektas, pasirašytas ir V.Landsbergio, numatė Lietuvos statusą TSRS sudėtyje. Kauno grupė paruošė Konstitucijos projektą, kur Lietuva – nepriklausoma valstybė.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
69
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!