Tiek pagal teritoriją, tiek pagal gyventojų skaičių Baltarusija didesnė už Lietuvą apie 3 kartus. Skirtingai nuo Lietuvos, valstybė beveik viską gamina pati, ji išlaikė gamybinį potencialą, nes nenutraukė santykių su Rusija ir išnaudoja jos rinką.

Skirtingai nuo Lietuvos, kur žmogus priverstas pats kautis už savo interesus beveik visur, Baltarusijoje labai jaučiamas tarybinis palikimas. Pradedant skulptūromis Vladimirui Iljičiui Leninui, baigiant elementariu rūpesčiu valstybės piliečiu. Kur metro siūloma nemokama palyda neįgaliesiems, o traktorių gamykla 15 mln dolerių investuoja į pačius skirtingiausius būrelius tiek vaikams, tiek suaugusiems. O gamyklos kieme stovi skulptūra kažkada gyvenusiai moteriai Pašai Angelinai, kuri už traktoriaus vairo praleido visą savo gyvenimą….ir už tai du kartus buvo įvardinta didvyre!


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: “Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”. Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
52
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!