Debatai Marijampolėje – pirmas viešas pretendentų į LR Prezidentus susidūrimas. Nors buvo kviesti visi be išimties pretendentai, iš keturiolikos užsiregistravusių politikų atvyko tik keturi: Alfonsas Butė, Arvydas Juozaitis, Kazimieras Juraitis ir Naglis Puteikis. Taip vadinami “sisteminiai” kandidatai kaip ir visada, ignoruoja Konstitucijoje ir Rinkimų įstatyme deklaruojamą lygiateisiškumo principą. Jie naudojasi savo pačių sukurta partine sistema, partijų veiklos finansavimo tvarka ir iš esmės imituoja rinkimus. O iš tiesų per taip vadinamus rinkimus vyksta įtakos persidalijimo procesas.

Marijampolė – kandidatų debatai 2019 02 19 A.Butė, A.Juozaitis, K.Juraitis ir N.Puteikis. Forumas “Prezidentas ir regioninė politika”
Renginio vedėjas Gintaras Skamaročius.

Elektroniniu būdu galima pasirašyti paspaudus šią nuorodą:
https://www.rinkejopuslapis.lt/pretendentu-i-kandidatus-iskelimo-paremimas8/-/paremimas/40648


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą. Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui. Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui”. Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376


Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
20
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!