Lietuvos gyventojų sudėtis keičiasi. Masiškai emigruojančius lietuvius keičia ukrainiečiai, dėl ko valdžia džiūgauna. Vyksta nuolatinė ginklavimosi didinimo kampanija, isteriškai “gesinant” tam prieštaraujančius balsus.

Prisimenant Trampo vizitą į Europos Sąjungą, panašu kad ir ES viduje nėra kam spręsti esminių klausimų. Kiekvienas kaunasi už save.
O žiūrint bendras tendencijas – dujų iš Rusijos poreikis Europos rinkai augs ir srautai didės, aplenkiant Lietuvą. Iš Astravo elektrinės elektra taip pat Lietuvą pasieks per “aplinkui”, su antkainiu. O kaip bežiūrėsi, bet kuri masinė gamyba vistik daugiau ar mažiau priklauso nuo savikainos, kur energetiniai resursai – viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių.

Iš kurios pusės pažiūrėsi, paskiram lietuvaičiui emigruoti – būna gal ir ne vienintelė, bet ne kvailiausia išeitis. Bet žiūrint perspektyvas, čia liks išpuoselėta, išgražinta, ekologiška teritorija su taikiais, romiais gyventojais. Ir jeigu čia nusikaltėlių klanui nepavyks užkurti karo – čia bus graži šalis, tegu ir su maža dalimi lietuvių. Todėl emigrantams verta čia investuoti savo svetur uždirbtus pinigus.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
70
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!