1. 01:35 Pagrindinis marksizmo “zapadlo” – “nepastebėtas” vergovinės santvarkos pagrindas – palūkanų procentas. O kai pamatai is smėlio, tai ir stogas užgriūna ant galvos

2. 18:10 Komunizmas neveikė nei vienoje valstybėje, kurioje buvo. Jo net neįmanoma įgyvendinti praktiškai, dėl žmogaus prigimties. Visada atsiras privilegijuotųjų kasta. Fašizmas daugiau ar mažiau veikė visose valstybėse, nors ir trumpai. Artimiausias pavyzdys tarpukariu prie Smetonos. Smetonos režimas buvo artimiausias Italijos Musolinio fašizmui.

3. 56:37 Klausau ir girdžiu: reikia augint raumenis, išeiti į gatves, nuverst valdžią ir pan. Tačiau argumentų, dėl ko taip reikia daryti – nėra. Kuo konkrečiai esate nepatenkinti? Ką valdžia daro blogai? Ką ir kaip padarytumėte jūs? Jei į ministro pirmininko kėdę pasodintų Voišką, kas pasikeistų?

4. 01:03:08 Jei šitų protingų žmonių paklaustumėt kodėl Lietuvoje iki šiol nėra jokio moralės kodekso į kurį visi piliečiai privalėtų lygiuotis, tai jūs suprasit, kad jų filosofija neveda į tautos gerovę. Įdomu tai, kad žmonės nori gyvent geriau, bet nenori būti šeimininkais savo valstybėje – štai kur esmė. Štai per viešuosius pirkimus grobstomi milijonai,o piliečiai tyli, nes nėra pilietiškumo tradicijų. Marksiszmas ir globalizmas, tai vienas ir tas pat..

5. 01:07:22 Ką manai apie Žako Fresco idėjas ir socialinius projektus?

6. 01:12:10 Su tuo Marksizmu tokia labai skaudi istorinė patirtis. Kažkaip tose šalyse, kur buvo bandoma praktiškai įgyvendinti šią idėją, gaudavosi kraujo upės (pradinėse stadijose). Vien Rusija kiek prisikentėjo? Kinija prie Mao irgi. Kambodža, Vietnamas, Šiaurės Korėja, Kuba. Arba su Marksistine ideologija kažkas negerai arba tie, kurie ją bandė, kažką negerai darė.

Views All Time
Views All Time
176
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!