Birželio 14 d. Seime svarstant klausimą dėl įslaptintų KGB’istų, konservatoriai stojo mūru ir paprašė pertraukos, kad klausimas būtų nukeltas.

Pasak konservatoriaus Andriaus Kubiliaus, siekis išslaptinti įslaptintus KGB’istus – „absoliučiai Kremliaus projektas“.

Projektą dėl įslaptintų KGB’istų išslaptinimo teikė Seimo narys Zbignev Jedinskij.

Konservatorės Rasos Juknevičienės teigimu, šį projektą teikia Putino politikos Seime rėmėjas, per kurį Kremlius rengia hibridines atakas prieš Lietuvą.

R. Juknevičienė informavo, kad telefonu kalbėjosi su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininku Vytautu Baku, kuris pritaria konservatorių pozicijai – įslaptintų KGBistų išslaptinimu Lietuvoje suinteresuotos Rusijos specialiosios tarnybos.

Konservatorė atskleidė, kad Z. Jedinskiui projektą parašyti padėjo Rusijos specialiųjų tarnybų atstovas, pas kurį Seimo narys vaikščiodavo į Rusijos ambasadą.

Parlamentaras Povilas Urbšys taip pat nepritarė projekto autoriams ir net priminė neseniai surengta Rusijos cheminę ataką Jungtinėje Karalystėje, kai išpuolio metu buvo bandyta nunuodyti Skripalius.
Pasisakė ir anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas konservatorius Arvydas Anušauskas.
Taip pat diskusijų metu buvo girdėti raginimas konservatoriams, kad pastarieji iki kito Seimo posėdžio gražintų iš KGB archyvų pavogtus KGB bendradarbių sąrašus.

Visą aštrią diskusiją, kurioje nuskambėjo ir daugiau įdomių minčių, žiūrėkite čia:
https://straipsniai.lt/vaizdo-irasai/diskusija-del-islaptintu-kgbistu/

Konservatoriai – už KGB-istus.
Zbignevo Jedinskio komentaras
2018 06 14


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
73
Views Today
Views Today
1
0 0