Po Kazimiero Juraičio vizito į Rusijos ambasadą, galima daryti kai kuriuos apibendrinimus.

Kaip ir prognozuota, oficialiose masinės žiniasklaidos priemonėse šis vizitas buvo ignoruotas, o Kazimieras Juraitis “de facto” tapo “nematomu žmogumi”: Kalbėk ką nori ir kur nori – visa masinė žiniasklaida viską ignoruos.

Užtat sukruto opozicija. Ji iš Vokietijos partijos “Alternatyva Vokietijai” išreikalavo laišką su požiūriu į Kazimierą Juraitį. Tas požiūris sutrumpintai toks: Kazimieras Juraitis mūsų partneriu niekada nebuvo, nėra ir nebus!

Šį pareiškimą komentuojame taip: Kazimieras Juraitis pirmiausia rūpinasi Lietuvos saugumu, o jau paskiau – kitų šalių. Todėl ir galimos partnerystės klausimas gali kiek luktelti.

Na, o į visur keliamą klausimą: kokios šalies saugumui dirba šis asmuo? Galima atsakyti taip.

Dabar Lietuva turi du pasirinkimus – Karą, kurio reikia mūsų valdžios pagrindiniam partneriui, arba Taiką – kurios reikia Lietuvai. Taikos reikia ir Europos Sąjungai, ir Rusijai su Baltarusija, ir netgi Izraeliui, kurio piliečiai dabar masiškai prašo Lietuvos pilietybės. Taigi Kazimieras Juraitis dabar dirba daugelio šalių saugumui. Todėl: rašykis į Alternatyvos Lietuvai steigėjus! Tai – vienintelė antisisteminė politinę platforma. Jei žinai kitą – papasakok.

Views All Time
Views All Time
115
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!