Š.m. vasario 25 d. Šiauliuose Kazimieras Juraitis ir profesorius, Sorbonos universiteto teisės mokslų daktaras Stanislovas Tomas atidarė bendrą atstovybę – štabą.

Kazimieras Juraitis savo kandidatūrą kelia rinkimuose į LR Prezidentus. Už jį šioje atstovybėje (Vilniaus g. 200, Šiauliai) galima ne tik pasirašyti, bet ir gauti lapų parašams rinkti.

O profesorius Stanislovas Tomas kandidatuoja Europos Sąjungos parlamento rinkimuose. Už jį pasirašyti ir parašų lapų bus galima gauti ateinančią savaitę, kai VRK priims visus reikalingus pareiškinius dokumentus ir rinkimų užstatą, bei priims atitinkamą sprendimą.


Už Kazimierą Juraitį elektroniniu būdu galima pasirašyti paspaudus šią nuorodą:
https://www.rinkejopuslapis.lt/pretendentu-i-kandidatus-iskelimo-paremimas8/-/paremimas/40648


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą. Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui. Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui”. Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376


Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
11
Views Today
Views Today
1
0 0