Anglijoje darbo daug, – pasakoja Egidijus Baltušis, dirbantis ten logistikos srityje. Bet tamsiaodį ar musulmoną pamatyti sėdintį už sunkvežimio vairo sutikti galima itin retai. Šiuos darbus dirba Rytų Europiečiai. Anglų jaunimas šio darbo dirbti taip pat nenori.

Lietuvai Egidijus Baltušis prognozuoja itin liūdnas perspektyvas. Jo nuomone, turėtų emigruoti dar apie pusę milijono Lietuvos piliečių. Jų vietą, atsižvelgiant į dabartinę statistiką ir tendencijas, turėtų užimti ukrainiečiai ir baltarusiai.

Lietuviai emigrantai dažniausiai sąsajų su Lietuva jau stengiasi neturėti. Lenkai – priešingai. Tokias skirtingas reakcijas irryšius su savo Tėvynėmis Egidijus Baltušis grindžia tuo, kad Lenkija daugiau rūpinasi savo valstybingumo išsaugojiimu. Iš to natūraliai išplaukia ir didesnis rūpestis nacionaliniu verslu ir eiliniu piliečiu.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
64
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!