Advokatas profesorius Stanislovas Tomas yra įmonių registro vadovas Sarko saloje, kuri yra ir ofšorinė valstybė. Jo, kaip advikato specializacija – tarptautinės žmogaus teisės ir ofšorai, todėl jo ir paprašėme daugiau papasakoti apie ofšorus.

Astana – naujausia ofšorinė zona Azijoje. Čia 0 mokesčių, o bandant pritraukti klijentus, teisinė sistema nukopijuota nuo London Sičio (įskaitant ir teisėjus – užsieniečius, kurių atrankai Kazachstano prezidentas neturi jokios įtakos). Kazachstanas turi pretenzijų artimiausiu metu tapti viena iš 50-ies sėkmingiausių pasaulio valstybių, ir daro tvirtus žingsnius ta linkme.

Beje, panašiai elgėsi ir Lietuvos Didysis kunigaikštis Gediminas, kuris tuščioje vietoje įkūrė Vilnių ir siekdamas pritraukti amatininkus bei pirklius, atleido juos nuo mokesčių.

Yra labai egzotiškų ofšorinių valstybių, kaip Volisas ir Futūna. Čia tris karalystes valdo trys karaliai Prancūzijos Respublikos sudėtyje. Arba Šv. Bartolomėjaus sala, kur norintys gyventi piliečiai banko sąskaitoje turi turėti mažiausiai 500 000 eurų.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, siūlome paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
65
Views Today
Views Today
1
0 0