Rusijos automobilių gamintojai sukūrė naują koncepcinį visureigį GAZ-3106, kurį kol kas pavadino “Ataman II”. Šis automobilis buvo pristatytas kaip liukso klasės visureigis ir pagal savo išmatavimus lygiuojasi su tokiais visureigiais, kaip “Toyota Land Cruiser 100” bei “Land Rover Discovery”. Automobilio dizaineriai teigia, kad kol kas pilnai suformuota yra tik mašinos išorė ir automobiliui pasirodžius serijinėje gamyboje išvaizda nesikeis. Tuo tarpu interjero detalės dar bus tobulinamos.

Manoma, kad pradžioje į šį modelį bus montuojami benzininiai 2,3 litro, 2,5 litro ir 2,7 litro darbo tūrio varikliai. Tačiau variklio skyrius sukompuonuotas taip, kad jame galima sutalpinti ir V-6 bei V-8 tipo variklius. Gali būti, kad vėliau į naująjį “Ataman II” bus montuojamas 3,4 litro V-6 variklis, sukurtas automobiliui GAZ-3105 “Volga”.

Planuojama, kad bazinėje automobilio versijoje kaip standartinė įranga bus montuojama ABS “Bosh” sistema, oro saugos pagalvės, elektra reguliuojami langai ir veidrodėliai. Atskirai galima bus užsisakyti automatinę greičių dėžę, oro kondicionierių bei elektra reguliuojamas sėdynes.

Pirmi naujojo visureigio bandymai turėtų prasidėti jau 2000 metais, o įsigyti šį automobilį bus galima ne ankščiau kaip 2003-2004 m. Kaip teigia Gorkio gamyklos atstovai, rusiškas visureigis bus 30-40 procentų pigesnis nei panašios klasės vakarietiški automobiliai.

Views All Time
Views All Time
2527
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!