Advokatų profesinė bendrija „Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ yra viena iš verslo teisės lyderių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ji taip pat teikia mokesčių, transporto, nekilnojamojo turto, konkurencijos, Europos Sąjungos, energetikos, draudimo, intelektinės nuosavybės, aplinkosaugos ir kitų sričių teisės paslaugas.

Advokatų profesinėje bendrijoje dirba aukščiausios kvalifikacijos, didelę profesinę patirtį turintys specialistai.

„Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ yra tarptautinio teisinių paslaugų tinklo „Baltic Legal Solutions“ narė.

Šiam tinklui taip pat priklauso vienos geriausių ir stambiausių Baltijos šalyse advokatų kontoros „Kronbergs & Čukste“ Latvijoje ir „Teder, Glikman & Partnerid“ Estijoje. „Baltic Legal Solutions“ vienija daugiau nei 60 profesionalių aukštos kvalifikacijos teisininkų.

Advokatų profesinės bendrijos „Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ teisininkai sukaupė patirtį advokatų kontorose, audito ir konsultacijų bendrovėse, valstybės institucijose, teismuose, teismo antstolių sistemoje, universitetuose bei didžiausiose tarptautinėse kompanijose.

Dauguma bendrijos teisininkų išsilavinimą gavo garsiausiuose ir prestižiškiausiuose užsienio universitetuose Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje bei Lietuvoje.

„Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ specialistai turi nemažai tarptautinės patirties dirbant su Europos Komisijos institucijomis, Europos Plėtros ir rekonstrukcijos banku, Europos Taryba bei kitomis tarptautinėmis organizacijomis ir institucijomis.

Adresas:

Subačiaus g. 7
LT–01127 Vilnius,
Lietuva
Tel. +370 5 274 24 00
Faks. +370 5 274 24 44

Views All Time
Views All Time
3977
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!