Advokatų kontora „Foigt ir partneriai / Regija Borenius“, įsteigta 1993 m., yra sukaupusi didelę patirtį teikdama verslo teisės paslaugas Lietuvoje.Kontoros partneriai yra Dr Dalia Foigt, Aušra Mudėnaitė ir Tomas Rymeikis.

Sudarydama strateginį aljansą su Suomijos – Pabaltijo advokatų kontorų grupe Borenius, „Regija Borenius“ 2004 m. žengė dar vieną svarbų žingsnį įsitvirtindama kokybiškų, tarptautinius standartus atitinkančių teisinių paslaugų rinkoje.

„Regija Borenius“ teikia universalias teisines paslaugas verslo teisės srityje, o klientus aptarnauja lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, norvegų, prancūzų ir ispanų kalbomis.

Mūsų specialistai yra gerai žinomi konsultantai įmonių teisės, nekilnojamojo turto ir statybų teisės srityse. Bylinėjimasis ir arbitražas, užsienio investicijos ir draudimas, įmonių susijungimai ir įsigijimai bei tarptautinio transporto teisė – tai sritys, kurios dominuoja mūsų teisinių konsultacijų veikloje. Intelektinės nuosavybės, konkurencijos teisės bei finansų ir vertybinių popierių praktikos grupės toliau semiasi patirties iš partnerių Suomijoje „Borenius & Kemppinen“. Be to, visi „Regija Borenius“ teisininkai nuolat rūpinasi kvalifikacijos kėlimu, dėsto teisės dalykus Lietuvos aukštojo mokslo institucijose.

Adresas:

J. Jasinskio g. 16A, 8 aukšt.
LT-01112 Vilnius, Lietuva
8 5 264 9555
8 5 212 4170
8 5 212 4267
8 5 260 8327

Views All Time
Views All Time
2716
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!