Šis telefonas – tai plačiausių galimybių laiko planavimo priemonė, kuri primins visus svarbius dalykus. Ne tik susitikimus su potencialiais klientais, bet ir tavo vestuvių metines – nepamiršk nupirkti gėlių! Su patogia WAP naršykle – visas mobiliojo interneto pasaulis po ranka. Ne tik naujienos, el-paštas, bet ir el. Parduotuvės, biržos ir banko operacijos (priklauso nuo ryšio paslaugos tiekėjo). S35I tikrai nesiskundžia moderniausių funkcijų trūkumu. Numerio rinkimas balsu, vibracinis skambutis, vidinis modemas su infraraudonųjų spindulių sąsaja, ištverminga ličio jonų baterija ir 7 eilučių grafinis ekranas – tavo paslaugoms. Pažiūrėk – visa tai tilpo elegantiškame šiuolaikinio dizaino korpuse. Verslo klasės dydis. Be priekaištų.

Telefono svoris su standartiniu akumuliatorių tik 99 gramai, jo gabaritai 118x46x21 milimetrai. Telefoną negalime pavadinti labai mažu, tačiau negalime sakyti, kad jis didelis. Jis subalansuotas ir patogiai guli delne. Laisvai telpa į džinsų kišenę, todėl nešiotis šį telefoną bus lengva, telefono korpusas plastikinis, todėl nebijodami telefoną galite laikyti ir šlapiose rankose.

Turi tris šablonus SMS žinutės teksto. SMS meniu yra dar viena įdomi funkcija “Vizitinė kortelė”. Čia Jūs galite įrašyti duomenis apie save (vardą ir pavardę, el-pašto adresą, telefoną, miestą ir kitą informaciją) ir bet kokiu momentu išsiųsti ją bet kokiam žmogui iš savo telefono. Labai malonu, kad prie išeinamų ir įeinamų žinučių dėžučių šalia yra parašytas neperskaitytų žinučių skaičius.

Views All Time
Views All Time
2226
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!