Ne paslaptis, kad kartais užsinori turėti dvi SIM korteles viename telefone. Šiuo metu yra keletas telefonų kuriuose galime įdėti ir naudotis dvejomis kortelėmis vienu metu, tačiau tokie telefonai yra brangūs ir ne visiems įperkami. Dėka vienos Taivanų kompanijos situacija pasikeitė: iš pradžių pasirodė akumuliatoriai su laikikliais SIM kortelėms, o po to ir perėjimai SIM kortelėms.

Perėjimai dviejoms SIM kortelėms dedasi vietoj laikiklio vienai kortelei, tarpe akumuliatoriaus ir korpuso. Savaime aišku, jog variantas su perėjimais yra geresnis, nei akumuliatoriai su dvejais laikikliais, nes nekinta mobilaus telefono išorinis vaizdas. Perėjimas principe turėtu tikti telefonui Nokia 6210, tačiau šleifas perėjime nedaeina iki paprasto SIM kortelės laikiklio.

Dirba tokie perėjimai labai paprastai: į SIM kortelės laikiklį dedasi perėjimo adapteris, o dvi SIM kortelės įsideda į du SIM kortelės laikiklius. Perjungimas SIM kortelių vyksta labai paprastai tereikia įjungti ir išjungti telefoną.

Dirbti iš karto su dvejomis kortelėmis vienu metu negalima, todėl galime tik pasiūlyti naudoti viena SIM kortelę išeinantiems skambučiams, o kitą įeinantiems.

Views All Time
Views All Time
3381
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!