Geriausias meniu mieste

Išsiskiriantis

Ericsson R320s – dizaino ir išradingumo triumfas. Kurdamas tobulą įrankį verslininkui, Ericsson įdiegė pačią geriausią šiuolaikinę technologiją ir visą šiuolaikinio ryšio techniką, reikalingą susisiekti kelionėje.

Funkcionalus

R320s telefone įdiegta WAP naršyklė naudoja naują technologiją, dėl to šiuo telefonu galima susisiekti su mobiliojo interneto tinklapiais. Su R320s galėsite sinchronizuoti telefono kalendorių ir telefonų knygelę su savo kompiuterio kalendoriumi ir adresų knygele. Aprašų funkcija leidžia sukurti įvairius telefono aprašus, o balso komandų funkcija surinks numerį vos ištarus pašnekovo vardą.

Universalus

R320s įtaisytas modemas, kuris greit sujungs telefoną su asmeniniu ar kelioniniu kompiuteriu, elektronine užrašų knygele. Jis turi infraraudonojo ryšio prievadą, leidžiantį siųsti ir priimti elektronines vizitines korteles ir skambučio melodijas. Be to, tai leidžia siųsti vieno aparato telefonų knygelės įrašus kitam, o diktofono funkcija gali įrašyti iki 92 sekundžių trukmės pranešimus.

Patogus

R320s pasižymi unikalia kodų atmintimi. Jums tereikia atsiminti vieną kodą – kodų atminties raktą, o visa kita galėsite sužinoti vieno mygtuko paspaudimu.

Komplekto sudėtis:
– R320s
– kelioninis kroviklis
– Plonas akumuliatorius
– Vartotojo instrukcija
– Priedų lankstinukas
– Kompaktinis diskas
– Informacinis priežiūros lankstinukas

Dviejų dažnių: GSM 900/1800 ir e-GSM

Dydis: 130x51x24 mm

Svoris: 100 g

Pokalbio laikas: 100-250 min (priklauso nuo tinklo lauko stiprumo ir dažnio)

Budėjimo režimas: 77-118 val. (priklauso nuo tinklo lauko stiprumo)

Spalvos: atlanto mėlyna, akmens purpurinė ir raudonų uolienų.

Views All Time
Views All Time
2591
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!