Puikus galimybių rinkinys

A2618 telefonas suteiks jums žymiai daugiau nei matyti paprasta akimi: puiki išvaizda, paprastas naudojimas, geras daiktas už prieinamą kainą yra puikus galimybių rinkinys.

Individualumas

Pačių įvairiausių spalvų ir rašto priekinis ir užpakalinis keičiami korpuso dangteliai gali būti pritaikyti prie kiekvieno vartotojo skonio ir nuotaikos. Pagal vartotojo skonį taip pat gali būti sukurtos telefono garso ir vaizdo vinjetės, pasirodančios ekrane, kai telefoną įjungiate arba išjungiate.

Novatoriška technologija

Priklausomai nuo operatoriaus teikiamų mobilaus ryšio paslaugų, A2618 vartotojai gali naudotis WAP paslauga, kuri teikiama per SMS sistemą. Telefonas turi WAP naršyklę, leidžiančia greičiau ir lengviau naršyti tinkle.

Pasinaudojant aprašų funkcija, A2618 telefono vartotojas gali pasirinkti iki vienuolikos skirtingų nustatymų (pavyzdžiui, skambučio signalo, skambinimo balsu ir kt.). Telefonas turi šešis iš anksto užprogramuotus aprašus: ‘įprastas’, ‘posėdis’, ‘automobilyje’, ‘lauke’, ‘laisvos rankos’ ir ‘namuose’, kurių pavadinimai ir parametrai gali būti keičiami.

A2618 telefono meniu sistemoje yra naudojama tekstinė informacija ir piktogramos. Be to, vartotojui padeda pagalbos tekstai. Telefone taip pat yra numatyti trys žaidimai – Tetris, Erix ir Maze, kurie vartotojams padeda pailsėti ir atsipalaiduoti, arba tiesiog įdomiai praleisti laiką.

Dviejų dažnių: Dirba su 900 MHz, 1800 MHz ir naujuoju “išplėstojo GSM” (e-GSM) dažniais

Komplektą sudaro:
– A2618s
– Standartinės talpos akumuliatorius BSC-11 arba didelės talpos akumuliatorius BHC-11
– Standartinis kroviklis CST-10
– Ericsson pagalbos ir remonto skrajukė
– Vartotojo instrukcija

Dydis: 131x51x25mm

Svoris: 140g

Pokalbio trukmė: su didelės talpos akumuliatoriumi BHC-11: iki 9 val.
Su standartinės talpos akumuliatoriumi BSC-11: iki 4 val. 30 min.

Budėjimo trukmė: Su didelės talpos akumuliatoriumi BHC-11: iki 200 val. Su standartinės talpos akumuliatoriumi BSC-11: iki 110 val.

Ekranas: 4 eilutės. Taškelių plotas: 54×101

SIM kortelė: Maža įstatoma kortelė, 3V arba 5V tipo.

Spalvos: žvaigždžių mėlyna, orbita, žaliasis pipiras, ramunė, geltona pistacija, audeklas, juodas dangus.

Views All Time
Views All Time
1966
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!