| |

Ericsson R310s – veikia ten, kur įprastas mobilusis telefonas neveikia

Sveriantis tik 170 gramų, telefonas turi apsaugines membranas, kurias specialiai šiam tikslui sukūrė W. L. Gore @ Associates kompanija (GORE TEX® kūrėjai), lengvą ir tvirtą magnio-titano rėmą, guminius intarpus bei lanksčią Shark Fin™ anteną. Visos šios naujos technologijos užtikrina, kad telefonas būtų atsparus vandeniui, dulkėms ir smūgiams.

R310s telefonas gali dirbti 900 MHz arba 1800 MHz dažniu, kuriuos yra nustatęs Europos Radijo ryšių komitetas (ERC). Puiki pokalbių kokybė garantuojama, nes telefone yra įdiegta praplėsta kalbos kodavimo pilnu greičiu (EFR) funkcija, suteikianti tokią pačią balso kokybę, kaip ir fiksuotas telefoninis ryšys.

R310s telefonas dirba su 3 voltų maitinimo sistema. Silikono riebokšliai ir apsauginė membrana apsaugo telefono mikrofoną ir garsiakalbį nuo vandens patekimo į jo vidų.
Guminiai įdėklai ir magnio – titano rėmas užtikrina, kad telefonas būtų apsaugotas nuo atsitiktinių smūgių ir nukritimų, tačiau R310 telefonas nėra didesnis už įprastą mobiliojo ryšio telefoną.

Straipsniai 1 reklama

Be to, specialus guma padengtas telefono korpusas leidžia sušlapusį telefoną tvirčiau išlaikyti rankoje. Sisteminė jungtis taip pat yra apsaugota guminiu dangteliu, kuris neleidžia ant kontaktų kauptis dulkėms ar smėliui. Naujai sukurta Shark Fin™ antena yra pagaminta iš gumos, ir todėl lankstant nelūžta.

Dviejų dažnių: Dirba su 900 MHz, 1800 MHz ir naujuoju “išplėstojo GSM” (e-GSM) dažniais

Dydis: 131x53x25mm

Svoris: 170 g

Pokalbio laikas:
Minimalus: 3 val. 5 min.
Optimalus: 4 val. 12 min.
Maksimalus: 6 val. 48 min.

Budėjimo režimo trukmė:
Minimali: 90 val.
Optimali: 120 val.
Maksimali: 160 val.

Ekranas: Grafinis 3 eilučių ekranas

Antena: Shark Fin™ Antena

SIM kortelė: Įstatoma kortelė, palaikanti taikomųjų programų komplektą (SIM AT)

Spalvos: ryškiai oranžinė, vandenyno mėlyna, jūros žalia, intensyvi geltona

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *