Mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė “Omnitel” pradėjo akciją, atkreipiančią dėmesį, kaip tinkamai pasinaudojus “Omnitel” siūlomomis paslaugomis galima sumažinti išlaidas mobiliajam ryšiui.

Bendrovės duomenimis, nemaža dalis privačių bendrovės abonentų mobiliojo ryšio paslaugoms per mėnesį išleidžia iki 39 Lt. Tai paskatino pradėti akciją, kurios metu visi nauji “Omnitel” abonentai, pasirinkę MINI, “Šeima”, OMNI 30 ir OMNI 60 planus, du mėnesius į savo sąskaitą gaus po 39 litus.

“Akcijos reklamose pateikėme tipišką “Omnitel” abonento sąskaitos išklotinę, kuri leidžia matyti, kaip tinkamai pasinaudojus iškart keliomis “Omnitel” paslaugomis mobilusis ryšys per mėnesį nekainuoja nė 40 Lt. Taigi mobilusis telefonas šiandien yra nebe prabanga, o pigesnis nei kiti būdas bendrauti”, – sakė “Omnitel” privačių klientų skyriaus vadovas Linas Čereška.

Pasak jo, išlaidos mobiliajam ryšiui mažėja todėl, kad “Omnitel” pasiūlė visą rinkinį abonentui palankių sprendimų, leidžiančių pagal individualius poreikius pasirinkti paslaugų kainas ir taip taupyti ryšio išlaidas.

Pasirinkusieji “Omnitel” mokėjimo planus MINI, “Šeima”, OMNI 30 ir OMNI 60 abonentai nemoka abonentinio mokesčio, nėra sujungimo mokesčio, nenumatyti tarpmiestiniai tarifai.

Be to, pasirinkusieji “Šeimos” planą su penkiais artimiausiais žmonėmis gali kalbėtis už itin palankias kainas: pokalbiai su artimaisiais visą parą kainuoja 15 centų už minutę. MINI plano abonentams, pasinaudojusiems paslauga “Išrinktieji”, pokalbiai su trimis pasirinktais asmenimis kainuoja nuo 15 centų už minutę. OMNI 30 ir OMNI 60 planų abonentai, pasirinkę paslaugą “Sava komanda”, sutaupo iki 38 proc. išlaidų.

“Be to, du trečdaliai mobiliųjų Lietuvos gyventojų naudojasi “Omnitel” ryšiu, o skambučiai tinklo viduje pigesni iki 40 proc., taigi su dviem trečdaliais pašnekovų kalbamasi pigiau”, – priminė L. Čereška.

Jo teigimu, “Omnitel pradėta akcija turėtų patvirtinti, kad mobilusis ryšys Lietuvoje tampa nebe alternatyvia, o pagrindine ryšio priemone.

Views All Time
Views All Time
3692
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!