Taip pat pristatomas unifikuotas centrinis tinklas, skirtas fiksuoto ir mobiliojo ryšio konvergencijai

Espo, Suomija – NOKIA mobilumo konferencijos Barselonoje metu NOKIA pristatys novatoriškus unifikuoto centrinio tinklo sprendimus mišriai – mobiliai konvergencijai (FMC), taip pat rengiasi pristatyti su OMA suderinamus SPUSTELK IR KALBĖK mobiliuoju (POC) bei dalyvavimo sprendimais.

„NOKIA sparčiai vystosi konvergecijos erdvėje, – sakė Mika Vehviläinen, NOKIA tinklų vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius. – NOKIA centrinio tinklo produktų ir sprendimų spektras siūlo operatoriams vieną geriausių fiksuoto ir mobilaus ryšio galimybių verslui. Kartu su tvirtu pagrindu mobilumo srityje ir IP pagrįstais sprendimais, taip pat naujais pasiūlymais balso perdavimo per IP ir nelicencijuota mobiliąja prieiga, mūsų unifikuotas centrinis tinklas yra ideali priemonė FMC”.

„Mūsų įrašų sistema siūlo novatoriškus esminius sprendimus, tokius kaip SPUSTELK IR KALBĖK funkcija ir mobiliojo perjungimo galimybė, – tęsia Vehviläinen. – Turėdami daugiau nei 70 mūsų MSC serverio sistemos, kuri naudojama jau daugiau nei 20 tinklų, klientų, pirmaujame 3GPP paslaugų mobiliajam ryšiui rinkoje. Turime puikų sukurtų produktų spektrą, o sprendimai, kuriuos pristatysime Barselonoje, patvirtina mūsų pasiryžimą teikti klientams kiek įmanoma daugiau konverguojamas paslaugas”.

Nauja NOKIA POC versija 2.0 pasirodys 2006 metų pirmame ketvirtyje. Ji bus suderinama su OMA standartu, leidžiančiu pilną sąveiką su OMA standarto terminalais ir kitų tiekėjų tinklais. Versija 2.0 taip pat yra suderinama su NOKIA LIST MANAGEMENT SERVER versija 1.0, leidžiančia vartotojams naudotis vieningu adresų sąrašu daugeliui programų, pvz., POC, dalyvavimo ir tiesioginio pranešimų siuntimo.

Panašiai ir naujasis NOKIA dalyvavimo sprendimas, kuris NOKIA suteikia naują funkcionalumą, tokį kaip gebėjimas dirbti skirtingose operacinėse aplinkose ir suderinamumas su OMA standarto POC bei SIP/SIMPLE protokolais. Dalyvavimo sprendimas sudaro sąlygas horizontaliai bendrauti visoms IMS pagrindu veikiančioms programoms, dėl ko naudotis POC ir kitomis SIP paremtomis paslaugomis galima paprasčiau ir intuityviau. Suderinamumas su POC reiškia, kad prieš atliekant SPUSTELK IR KALBĖK funkciją, vartotojai gali pasitikrinti, ar su asmeniu, kuriam skambina, šiuo metu galima susisiekti ir ar jis ketina bendrauti.

NOKIA taip pat paleidžia mobiliųjų belaidžių duomenų programą, kuri pristato duomenų pereinamumą tarp mobiliojo ryšio, belaidžio ir laidinio ryšio tinklų. Šio sprendimo pagrindas yra NOKIA FLEXI INTELLIGENT SERVICE NODE (ISN), leidžianti operatoriams valdyti ir papildyti perduodamus duomenis. Pavyzdžiui, ji leidžia galutiniams vartotojams paprastai prisijungti prie tų pačių duomenų paslaugų nepriklausomai nuo prieigos būdo.

NOKIA yra fiksuotojo ir mobiliojo ryšio konvergencijos (FMC) lyderė, atliekanti bandomuosius darbus su dešimčia operatorių, tarp kurių yra TELECOM ITALIA, FRANCE TELECOM, TELIASONERA, ELISA, SAUNALAHTI ir TELEMAR OI. NOKIA unifikuotas centrinis tinklas, priemonė, įgalinanti FMC, yra pateikiama ir talpinama pasauliniuose tinkluose. NOKIA IP multimedijos posistemę (IMS) įsigijo jau daugiau nei 30 operatorių, tarp kurių yra TIM, WATANIYA, SAUNALAHTI ir EUROTEL, o komerciniais pagrindais ją naudoja TMN 3G tinklas Portugalijoje.

NOKIA pirmauja 3GPP programinės įrangos mobiliajam ryšiui rinkoje. Yra daugiau nei 70 NOKIA MSC serverio paslaugų gavėjų, iš kurių daugiau nei dvidešimt jau teikia komercines paslaugas. NOKIA taip pat pirmauja POC rinkoje, siūlydama 43 paslaugas, taip pat teikdama komercines POC paslaugas, kurios naudojasi 19 tinklų bei dar daugiau nei 30 šiuo metu yra bandomojoje stadijoje. Nuo 3GSM teikimo pradžios šiais metais NOKIA turi jau 9 atsiliepimus apie FLEXI ISN. NOKIA IP duomenų perdavimo analizės sprendimas tiesioginiam įkrovimui taip pat labai sparčiai plečiasi ir šiuo metu jau yra įdiegtas daugiau nei 40 vietų.

Views All Time
Views All Time
3718
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!