2002m. rugsėjo 19 d.

Ericsson pasirašė pilno GSM tinklo Sudane sukūrimo ir įdiegimo kontraktą su Mobitel kompanija, kuri yra bendra Sudatel ir MSI Cellular Holdings iš Olandijos įmonė.

Sudatel yra dabartinis fiksuoto ryšio operatorius, turintis daugiau kaip 700,000 abonentų, o MSI yra investavusi į 13 GSM tinklų 13-oje Afrikos šalių. Pradinis kontraktas, kaip strateginės sutartis dalis, apima radijo (BSS) ir stočių (SS) įrangos tiekimą, taip pat jų įdiegimą bei kitas paslaugas. Mobitel yra vienintelis operatorius Sudane, siūlantis GSM paslaugas.

Pagal šį kontraktą, Ericsson įdiegs daugiau kaip 100 radijo bazinių stočių, kurios galės aptarnauti daugiau kaip 400 000 abonentų. Šiuo metu Sudane yra 170 000 vartotojų iš daugiau kaip 33 milijonų gyventojų, ir todėl šalyje yra pakankamas naujų mobiliųjų vartotojų skaičiaus augimo potencialas. Ericsson GSM sprendimas išplės Mobitel tinklo aprėptį ir pajėgumus. Tinklo kūrimo darbai prasidės iš karto ir, kai bus užbaigti metų pabaigoje, GSM tinklas leis Mobitel pasiūlyti savo abonentams naujausias, pažangiausias paslaugas.

“Mums malonu, kad mūsų partneriu Sudane tapo Ericsson. Dėl augančios paklausos mobilioms paslaugoms Sudane, taip pat iškylus konkurencijos grėsmei, Mobitel siekia dirbti su tiekėju, kuris žinomas dėl geros kokybės paslaugų, konkurencingų kainų ir naujausių technologijų įrangos,” sako Dr. Abdel Aziz Osman, Mobitel direktorių tarybos pirmininkas. “Ši sutartis dar kartą patvirtina Ericsson kaip pirmaujančio mobiliųjų sistemų tiekėjo, poziciją, ir mūsų įsipareigojimą diegti pažangiausias belaides technologijas Afrikoje.”

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2428
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!