2002m. rugpjūčio 26 d.

Ericsson ir “Aycell” pasirašė sutartį dėl šio Turkijos operatoriaus GSM mobiliojo ryšio tinklo išplėtimo septyniuose didžiausiuose Turkijos miestuose. Sutartis apima trijų metų laikotarpį, o jo vertė didesnė kaip 55 mln eurų.

“Ši nauja sutartis su Ericsson tęsia mūsų strategiją nuolat ir greitai plėsti aprėpties teritoriją ir teikti mūsų abonentams geresnes bei naujausias paslaugas. Mes pasirinkome Ericsson dėl ankstesnio sėkmingo bendradarbiavimo. Naujausias mūsų susitarimas užtikrina, kad mes ir toliau naudosimės Ericsson patirtimi ir paslaugomis,” sakė Tahsin Yilmaz, “Aycell” viceprezidentas.

“Aycell” yra Turkijos Telekomo dukterinė įmonė. Įkurta 2001 metų spalį, kompanija “Aycell” yra ketvirtoji GSM 1800 operatorė, veikianti Turkijos aršios konkurencijos mobiliojo ryšio rinkoje.

“Šis kontraktas dar kartą įtvirtina puikų mūsų kompanijų bendradarbiavimą, kuris prasidėjo dar nuo “Aycell” įkūrimo. Naujoji sutartis taip pat patvirtina Ericsson pirmavimą technologiniu ir paslaugų aspektu Turkijos mobiliojo ryšio rinkoje,” sakė Cem Agaoglu, Turk Telecom viceprezidentas bei Ericsson Turkijoje pardavimų “Aycell” kompanijai vadovas.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2369
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!