“Microsoft” Auksinis partneris UAB “Sonex Technologies” savo kompetencijų sąrašą papildė dar viena – pažangių infrastruktūrinių sprendimų (Advanced Infrastructure Solutions Competency). Ši kompetencija bendrovei suteikta pagal kolektyvinio darbo sistemos “Microsoft Exchange” migracijos bei diegimo specializaciją (Exchange Migration and Deployment specialisation) ir parodo bendrovės patirtį bei aukščiausią darbų kokybę kuriant, parduodant, diegiant ir aptarnaujant “Microsoft Exchange” kolektyvinio darbo sprendimus.

Įmonė, siekianti įgyti šią kompetenciją, turi turėti aukščiausios kvalifikacijos “Microsoft” sertifikuotus specialistus (MCSE – Microsoft Certified Systems Engineer), kurie yra išlaikę reikiamus egzaminus, patvirtinančius jų sugebėjimus kurti, diegti ir aptarnauti “Microsoft Exchange” kolektyvinio darbo infrastruktūrinius sprendimus. Taip pat privaloma pateikti reikiamą skaičių klientų atsiliepimų, patvirtinančių aukštą kompanijos kuriamų sprendimų ir teikiamų paslaugų kokybę.

“Įgydami naują kompetenciją, mes turėsime galimybę panaudoti dar daugiau “Microsoft” techninių naujovių, rinkodaros bei kitų resursų, siekiant dar labiau pagerinti kuriamų sprendimų ir teikiamų paslaugų kokybę bei klientų aptarnavimą.” – sakė “Sonex Technologies” Generalinis direktorius Henrikas Genutis. Pasak jo, šiandien vis daugiau Lietuvos įmonių atsisako primityvių atvirojo kodo elektroninio pašto programų ir kolektyvinio darbo sistemoms kurti bei komunikacijai stiprinti renkasi “Microsoft Exchange” – efektyvią sistemą, kuri apima ne tik elektroninį paštą, bet ir turi labai daug papildomų funkcinių galimybių – planavimo, kalendoriaus, užduočių valdymo, paieškos, saugumo ir kt., kurios įmonių darbuotojams suteikia daugiau galimybių.

“Microsoft Exchange” sistema galima naudotis ne tik esant bendrovės kompiuterių tinkle – specialios priemonės suteikia prieigą prie informacijos internetu (Outlook Web Access). Tokiu būdu, gauti ir siusti svarbią informaciją galima bet kada, esant bet kur, ir naudojantis įvairiais įrenginiais – nešiojamuoju bei kišeniniu kompiuteriu ir kt.

“Nauja “Sonex Technologies” kompetencija – tai patikima garantija mūsų klientams, kad mes galime profesionaliai įvertinti jų kolektyvinio darbo bei komunikacijos poreikius ir pasiūlyti efektyvų sprendimą. Mes žinome kaip projektuoti, diegti ir aptarnauti “Microsoft Exchange” pagrindu sukurtas kolektyvinio darbo sistemas ir komunikacijos infrastruktūrą.” – aiškina naujos kompetencijos privalumus bendrovės klientams H.Genutis.

Be naujai įgytos pažangių infrastruktūrinių sprendimų kompetencijos, UAB “Sonex Technologies” turi dar tris – specializuotų programavimo sprendimų, kompiuterinių tinklų infrastruktūros sprendimų ir originalios techninės įrangos gamintojų sprendimų. “Sonex” partnerystė su “Microsoft” yra išskirtinė Baltijos šalių rinkoje tiek pagal jos ilgalaikę trukmę, tiek pagal veiklos sričių skaičių, tiek pagal teikiamų paslaugų, sprendimų ir produktų portfelio svorį. “Sonex” turi ilgametę darbo su “Microsoft” sprendimais patirtį, reikiamą aukštą kvalifikaciją ir galimybę iš vienų rankų pasiūlyti kompleksinius viską apimančius sprendimus.

Views All Time
Views All Time
2623
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!