Informacijos technologijų kompanija “Lucent Technologies” atgavo optinės įrangos rinkos lyderio pozicijas, rodo vienos pirmaujančių rinkos tyrimų bendrovės “Dell’Oro Group” (Kalifornija, JAV) tyrimų duomenys.

Remiantis tyrimų duomenimis, per antrąjį šių metų ketvirtį “Lucent Technologies” užėmė didžiausią rinkos dalį (21,1 proc.) keturiais milijardais JAV dolerių vertinamos pasaulinės optinės įrangos rinkos.

“Dell’Oro tyrimų duomenys kompanijai “Lucent Technologies” sugražino lyderio pozicijas optinių tinklų technologijų srityje. Konkuruojančioje rinkoje pasiekti tokie rezultatai rodo, kad “Lucent Technologies” eina teisingu keliu”, – sakė kompanijos Optinių tinklų departamento prezidentas Tim Sullivan.

“Lucent Technologies” (www.lucent.com) yra informacijos technologijų kompanija, projektuojanti ir tiekianti sistemas, programinę įrangą ir paslaugas naujosios kartos (3G) komunikaciniams tinklams paslaugų teikėjams ir kitoms įmonėms. Kartu su tyrimų ir vystymo laboratorija “Bell Labs”, kompanija “Lucent Technologies” skiria didelį dėmesį greitai augančioms sritims – plačiajuosčio ir mobilaus interneto infrastruktūrai, komunikacinei programinei įrangai, įmonių interneto sprendimams, kurie sujungia privačius ir viešuosius tinklus, taip pat teikia profesionalaus tinklų dizaino ir konsultavimo paslaugas.

FIMA yra viena didžiausių kompanijų dirbanti telekomunikacijų, apsaugos bei duomenų perdavimo srityse. Mūsų veiklos sfera apima duomenų perdavimo sistemas, telekomunikacijas, apsaugines, stebėjimo ir įėjimo-išėjimo kontrolės sistemas bei procesų automatiką.

FIMA atstovauja plačiam užsienio partnerių ratui, tarp kurių yra autorizuotas “Lucent Technologies”, “Avaya Communication”, “Racal Recorders” bei “Philips” apsaugos produkcijos atstovas Lietuvoje. Išnaudodami savo patirtį ir naujausių technologijų privalumus mes galime klientui pasiūlyti individualų ir prieinamą sprendimą. Finansų institucijos, gamybinės, klientų aptarnavimo įmonės ir valstybinės organizacijos jau išnaudoja privalumus, kuriuos jiems suteikė Fimos sprendimų efektyvumas

Views All Time
Views All Time
2935
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!