Šių metų spalio pradžioje IT pasaulis sutiko naują vardą – AVAYA Communication. Kas tai yra, ir iš kur jis atsirado?

Visi puikiai žinote kompaniją Lucent Technologies ir jos padalinį Enterprise Networks Group kuris ir buvo atstovaujamas atstovybės Baltijos šalims esančios Vilniuje bei kurio produkciją išskirtinai pardavinėjo Fima. Šis padalinys rinkai siūlo balso bei duomenų perdavimo, komutavimo ir apdorojimo sprendimus. Taigi pasidalinus Lucent Technologies butent šio padalinio pagrindu gimė nauja kompanija pavadinta AVAYA.

Kokie buvo dalinimosi tikslai? Pirmiausia per paskutinius keturis metus kompanija pavirto į tikrą “milžiną” su daug įvairių verslo šakų. Todėl siekiant efektyvinti kompanijos valdymą, gerinti naujų produktų vystymą kiekvienoje atskiroje šakoje, bei tobulinti klientų aptarnavimą, kurių yra virš milijono daugiau nei 90 – yje pasaulio šalių, buvo nuspresta Lucent Technologies Enterprise Networks Group išskirti i atskirą kompaniją – AVAYA.

1999 metais AVAYA apyvartos dalis buvo 8.3 milijardus JAV dolerių, o pelnas siekė 300 milijonų dolerių AVAYA kompanija ir jos atstovybė Baltijos šalyse ir toliau siūlys rinkai pirmaujančias komunikacines sistemas ir programinį aprūpinimą įmonėms, valstybinėms struktūroms bei kitoms organizacijoms kaip tai darė iki šiol su Lucent Technologies logotipu ir daugiau nei 130 metų patirtimi šioje srityje.

Išskirtinis Lucent Technologies ir AVAYA produkcijos platintojas ir instaliuotojas Lietuvoje yra FIMA.

Views All Time
Views All Time
1909
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!