Kompiuterinės technologijos vystomos stebėtinai sparčiai. Dar neseniai modemai, dirbantys greičiu 28,8 Kb/s, skaitėsi labai greiti, o dabar tokių greičių nepakanka. Atsirado naujos technologijos, kurios reikalauja didesnių greičių Internet tinkle. Būtent dėl šios priežasties įrengimų kūrėjai ieško galimybių padidinti duomenų perdavimo greitį.

Paskutiniai įvykiai kabelinių modemų arenoje parodo tai, kad aukšto greičio technologijos darosi vis labiau prieinamos ir vis labiau patrauklesnės klientų dėmesiui.

Pavyzdžiui, kompaniją Bay Networks pareiškė, kad pateikė vartotojams jau 50 tūkst. kabelinių modemų. Motorola savo ruožtu, atnaujino savo kabelinių modemų sistemą ir padarė ją prieinamą tinklo operatoriams.

Šiuo metu, daugelis kompanijų neturi atitinkamo kabelinio tinklo ir negali pereiti prie kabelinių modemų naudojimo, kuriems reikalingas koaksialinis kabelis. ”koaksialinis kabelis mažai naudojamas mažose ir dideliose firmose, todėl korporacijoms prireiks infrastruktūros atnaujinimo, – paaiškina Kiran Teilor, TeleChoice kompanijos konsultantas. Tuo tarpu modernizacijos tekėjai greičiausiai siūlys hibridiniais sistemas, derinančios kabelinius modemus ir sistemas xDSL”. Tuo tarpu tokios kompanijos, kaip Motorola, aktyviai vysto naują technologiją, jie mano, kad žemos kainos ir aukštas kabelinių modemų greitis pritrauks masę klientų. Kompanija siūlo atnaujinimo paketus sistemoms CableComm Data System, kartu su Auto Provizioning ir IP Filtering. Auto Provisioning turi konfigūravimo sistemą, kuri padeda kabelinių tinklų operatoriams.

Į sistemą CableComm System įeina CyberSurf – pajungimo priemonė prie hibridinio optiko – koaksialinio tinklo per interfeisą 10Base-T, ir Cable Router – maršrutizatorių, kuris įrengiamas operatoriaus pusėje. Sistemos pralaidumo galimybės sudaro 10Mb/s perduodant duomenis ir 768 Kb/s priimant duomenis.

Views All Time
Views All Time
1885
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!