Ralph Lauren

Ralphas Lipschitzas gimė 1939 m. Niujorke. Jam dar esant paaugliui, tėvas nusprendė pakeisti šeimos pavardę į amerikietiškesnę – LAUREN, kuri dabar žinoma visame pasaulyje kai kalbama apie aukščiausią madą. Baigęs mokslus ir tarnybą armijoje, Ralph’as iš karto ėmėsi veiklos, susijusios su drabužių kūrimu. Iš pradžių Ralph Lauren’as buvo prašomas susiaurinti savo kūrinius ir nuimti niekam nežinomą prekių ženklą, tačiau dizaineris griežtai atsisakė. Jo pastangos pasiteisino ir jo naujoviški kaklaraiščiai ėmė sparčiai populiarėti. Taip gimė naujas prekių ženklas – POLO. RALPH LAUREN prekės ženklas POLO tapo vienu žinomiausių ir populiariausių.

Ralph Lauren Polo Black Eau de Toilette

Polo Black žavi ryškiu drąsiu šiuolaikišku kvapu. Šiuos įdomius kvepalus mados namai RALPH LAUREN sukūrė 2005 metais.

Sudedamosios dalys

Šaldyti mangai, kartieji kiečiai, ispaniniai šalavijai, pačiuliai, hedionas, santalai, tongapupės.

Kvapas

Šiuolaikiškas, drąsus, ryškus.

Ralph Lauren Romance Men Eau de Toilette

Kvapas Romance – tarsi lašas romantikos šiuolaikiško vyro gyvenime, jo meilės romansas moterims. Pajuskite užburiantį pirmojo pasimatymo su kvapu Romance jaudulį.

Sudedamosios dalys

Apelsinai, imbierai, juodieji serbentai, pistacijų lapai, levandos, mandarinų žiedai, lelijos, kvapusis bazilikas, krokai, rožės, palergonijos, kardamonas, pušis, pačiuliai, muskusas, kerpės, kvapieji auksabarzdžiai.

Kvapas

Romantiškas, savitas, gaivus.

Views All Time
Views All Time
2160
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!