Kate Moss

Kate Moss – vienas įdomiausių mados pasaulio personažų. Jos duomenys neatitinka topmodelių standartų, o ūgis – 169 cm., bet tai nesutrukdė Kate Moss patekti ant žinomų žurnalų viršelių ir tapti „stiliaus ikona“, elegancijos simboliu. Kate Moss gimė 1974 m. Anglijoje. Jos karjera prasidėjo 1988 m., kai kelionės metu į Bahamus Niujorko aerouoste ją pastebėjo modelių agentūros savininkė Sarah Doukas ir pakvietė Kate Moss į modelių atranką. Būsimoji žvaigždė nepraleido šios galimybės ir buvo priimta į modelių gretas. Iš pradžių Kate Moss karjera klostėsi vangiai, bet dėl to ji neišgyveno, nes atsiradus naujoms draugėms atrado ir naujus pomėgius. Kiekvieną vakarą dalyvavo triukšminguose vakarėliuose, kuriuose netrūko svaigiųjų gėrimų ir kitų linksmybių. Nuo 1990 m. Kate Moss pradėjo filmuotis reklamose, o šlovę ir pripažinimą jai atnešė sutartis dėl filmavimosi „Calvin Klein“ reklamoje. Kate Moss tapo vienas žinomiausių modelių, jos atvaizdas puošia daugybės žurnalų viršelius, apie ją rašomos knygos ir siūlomi vaidmenys kine, ji taip pat dalyvavo pristatymuose tokių mados namų kaip „Chanel“, „Gucci“, „Dolce & Gabbana“, „Louis Vuitton“, „Versace“, „Missoni“, „Dior“. Kvepalus „Kate“ žymus modelis Kate Moss pristatė 2007 m., kurie tapo vienais perkamiausių jaunų ir progresyvių merginų tarpe.

Kate Moss Velvet Hour Eau de Parfum

Žymaus modelio Kate Moss kvapas Velvet Hour (liet. „Aksomo valanda“) dvelkia laukine elegancija ir skleidžia kerinčias viliones. Paslaptingas, netikėtas, seksualus kvapas primena vakaro prieblandos teikiamą jaudulį. Tamsiai mėlynas Velvet Hour buteliukas simbolizuoja vakaro paslaptingumą, aistrą ir prabangą. Subtiliai spindinti aksomo suknelė ir užburiantis aromatas pavers jus ta nepažįstamąja, į kurią kryps visų akys.

Sudedamosios dalys
Pačiuliai, santalai, juodieji pipirai, frezijos, ambra, juodmedis, muskato riešutas, mediena.

Kvapas
Jausmingas, netikėtas, viliojantis.

Kate Moss Kate Eau de Toilette

Kvepalus Kate, kurie tapo vienais perkamiausių jaunų ir progresyvių merginų tarpe, žymus modelis Kate Moss pristatė 2007 m. Kvapas Kate puikiai nusako dvilypę žymaus modelio asmenybę: ji pašėlusi ir nesustabdoma, tačiau kartu tyra, kaip angelas, viliojanti ir gundanti, tačiau švelni, mylinti ir sauganti. Kate aromatas – moteriškas, trapus, bet kartu jausmingas.

Sudedamosios dalys
Rausvieji pipirai, apelsinų žiedai, pakalnutės, heliotropai, magnolijos, bijūnai, rožės, pačiuliai, santalai, muskusas, kvapieji auksabarzdžiai.

Kvapas
Moteriškas, žadinantis jausmus, tinka kvėpintis dieną.

Views All Time
Views All Time
2203
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!