Mary Kate and Ashley

Dvynės seserys Ashley ir Mary-Kate Olsen gimė 1986 m. Losandžele (JAV). Tiesa, Mary-Kate keliomis minutėmis yra jaunesnė už seserį Ashley. Taip pat jos turi dar vieną vyresnį brolį ir jaunesnę seserį. Aktorių karjerą Ashley ir Mary-Kate pradėjo, kai joms buvo tik devyni mėnesiai. Abi seserys pasikeisdamos atliko tą patį vaidmenį filme „Full House”. Įdomu tai, jog šio filmo prodiuseriai nenorėjo, kad žiūrovai suprastų, jog tą patį vaidmenį atlieka dvynės, todėl ilgą laiką titruose šalia kitų aktorių pavardžių buvo nurodoma, jog vaidina „Mary-Kate Ashley Olsen”. Tiesa išaiškėjo tik tuomet, kai dvynės seserys abi gavo skirtingus vaidmenis filme „To Grandmother’s House We Go”. Mielos ir žavios dvynės seserys greitai užkariavo žiūrovų širdis ir netrukus tapo tikromis žvaigždėmis. 1993 m. pristatomas detektyvinis serialas „The Adventures of Mary-Kate & Ashley”, po to filmas „Double Double, Toil & Trouble” ir daugelis kitų. 2000 m. prekyboje pasirodė kartu su kompanija „Mattel” sukurtos lėlės Ashley ir Mary-Kate, kurios sulaukė didelio susidomėjimo. Nenuostabu, kad dvynės seserys įėjo į Amerikos istoriją kaip jauniausios milijonierės. Ashley ir Mary-Kate Olsen neapsiribojo tik aktorių karjera ir 2004 m. kartu su kompanija „Coty” pristatė pirmuosius savo kvepalus „Mary-Kate and Ashley One” ir „Mary-Kate and Ashley Two”, kurie netrukus rinkoje užėmė aukščiausias pozicijas tarp paaugliams skirtų produktų, o 2007 – aisiais nustebino visus nuosava drabužių linija „The Row”.

Mary Kate and Ashley L. A. Style Eau de Toilette

Vienos garsiausių pasaulyje dvynės seserys Ashley ir Mary-Kate Olsen pristatė išskirtinį ir jų gyvenimo stilių atspindintį kvapą L. A. Style. Madingas, šiuolaikiškas ir lengvas aromatas L. A. Style pasižymi vasaros vaisių ir gėlių natų harmonija. L. A. Style neabejotinai nukels į saulėtą paplūdimį, juk, tai laisvės ir vasaros aromatas. Nesvarbu, koks Jūsų stilius, tai aromatas, kurį iškart pamilsit.

Sudedamosios dalys
Mangai, peruvinės gvajavos, sultingi mandarinai, kvepenės, rausvosios gardenijos, sausmedžiai, muskusas, santalai.

Kvapas
Lengvas, šiuolaikiškas, elegantiškas.

Mary Kate and Ashley N. Y. Chic Eau de Toilette

Vienų garsiausių pasaulyje dvynių Ashley ir Mary-Kate Olsen kvapas N. Y. Chic įkūnija nepaprastai greitą gyvenimo tempą ir eklektišką stilių. N. Y. Chic – tai kvapas stilingai didmiesčio merginai.

Sudedamosios dalys
Bergamotės, rausvieji pipirai, laukinės rožės, bijūnai, lotosai, kedras, santalai, ambra.

Kvapas
Puikiai tinka kvėpintis dieną, subtiliai gaivus.

Views All Time
Views All Time
2404
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!