Karl Lagerfeld

Uodegėle surišti, pudra išbalinti plaukai, akiniai nuo saulės ir rytietiška vėduoklė – tarsi neatsiejamos žymaus dizainerio Karl Lagerfeld stiliaus detalės. Pats dizaineris teigia, kad gimė 1938 m. Vokietijoje, tačiau, kai kurių šaltinių teigimu, oficiali mados guru gimimo data lieka mįsle, nes dizainerio bendraklasiai liudija, jog tikrieji jo gimimo metai yra 1933 m. Vis dėlto, šis faktas praranda reikšmę, žvelgiant į jo nuveiktus darbus. Karl Lagerfeld jau senokai tapo nesenstančiu mados pasaulio simboliu, stabu, kurio skoniui paklūsta milijonai. Karl Otto Lagerfeldtas (vėliau, kiek išgarsėjęs, pavardę supaprastino ir tapo Lagerfeldu) gimė rugsėjo 10 dieną Hamburge, Vokietijoje. 1953 m. kartu su motina persikraustė į Paryžių, o 1954 – aisiais gavo pirmąjį savo apdovanojimą eskizų konkurse už palto modelio eskizą. Netrukus Karlas Lagerfeldas gauna darbą pas Pierre Balmainą, o 1958 – aisiais pereina dirbti pas Jeaną Patou, kur penkerius metus kasmet sukuria po 2 aukštosios mados kolekcijas. Savo prekės ženklą dizaineris įkūrė 1974 m, tačiau šis sunkiai skynėsi kelią į sėkmę ir iš pradžių neatnešė didelio pelno. Įdomu tai, jog po garsiosios Coco Chanel mirties mados namai „Chanel“ ilgą laiką ieškojo, kas galėtų pratęsti Coco Chanel darbus. Tinkamo kandidato paieškos truko dvylika metų, bet galiausiai 1983–aisiais dirbti kūrybos direktoriumi pakviečiamas Karlas Lagerfeldas. Dizaineris puikiai pritapo mados namuose „Chanel“ ir sugebėjo sukurti kolekcijas, kurios apjungė išskirtinį Coco Chanel stilių ir naujas šiuolaikiškas detales. Dar viena reikšminga Karl Lagerfeld kūrybos kryptis, kurios ėmėsi žymus dizaineris, tai – parfumerija. Savo pirmuosius kvepalus pavadinimu „Chloe“ Karl Lagerfeld sukūrė 1975 m., po šių kvepalų 1982 –aisiais pasaulį išvydo kvapas „KL“, 1986 m. – „KL pour Homme“, 1990 m. – „Lagerfeld Photo“, 1994 m. – „Sun Moon Stars“, o 1997 m. – „Jako“. Belieka tik pridurti, kad šiandien net ir didžiausi skeptikai pripažįsta, jog žymus dizaineris ir mados guru Karlas Lagerfeldas – tikras genijus.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Eau de Toilette

Magišką ir paslaptingą kvapą Sun Moon Stars nesenstantis mados pasaulio simbolis, dizaineris, kurio skoniui paklūsta milijonai Karlas Lagerfeldas pristatė 1994 – aisiais. Šiuolaikiškoms ir nepriklausomoms moterims skirtų kvepalų buteliuką, sukurtą iš vidurnakčio mėlynumo spalvos stiklo, puošia dangaus kūnų simboliai: saulė, mėnulis ir žvaigždės, kurie dovanoja neišsenkančius klodus šviesos, paslaptingumo, romantikos, kaip ir kvapas Sun Moon Stars.
 
Sudedamosios dalys
Frezijos, bergamotės, ananasai, apelsinų žiedai, lotosai, persikai, heliotropai, jazminai, narcizai, gvazdikai, pakalnutės, orchidėjos, vilkdalgiai, santalai, kedras, ambra, muskusas, vanilė.
 
Kvapas
Paslaptingas, romantiškas, tinka kvėpintis dieną.

Views All Time
Views All Time
2188
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!