Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (44 dalis) Sean John

Sean John

Garsus hip-hop‘o pasaulio atstovas – atlikėjas ir prodiuseris, gana sėkmingas verslininkas Sean‘as Kombs‘as, taip pat žinomas, kaip Puff Daddy, o vėliau pakeitęs savo slapyvardį į P. Diddy, gimė 1970 m. Harleme. Jis niekada neabejojo savo projektų sėkme ir dabar yra žinomas ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip prekės ženklo „Sean John“ savininkas. 1998 m. jis pradėjo kurti vyriškų drabužių linijas, o „Sean John Combs“ – taip pavadinta drabužių linija, nominuota apdovanojimui už geriausią dizaino idėją. „Jeigu kažkas vilkės sportinį kostiumą, aš noriu, kad net už trijų rajonų matytųsi, kad tai čempiono kostiumas“ – sako Sean‘as Kombs‘as. 2006 m. jis sukūrė ir pristatė vyriškus kvepalus „Unforigivable“, kurie per neįtikėtinai trumpą laiką tapo žinomi ir populiarūs. Sean‘as Kombs‘as teigia, kad kvepalai „Unforigivable“ idealiai atspindi prekės ženklo „Sean John“ energiją, seksualumą ir eleganciją. „Tuomet, kai mes nusprendėme sukurti kvepalus, aš norėjau sukelti revoliuciją parfumerijos pasaulyje. Aš norėjau sukurti tokį kvapą, įpakavimą ir reklamą, kokių dar nebuvo. Aš pasiklioviau savo dizainerio bei atlikėjo patirtimis ir pristačiau kvepalus „Unforigivable“ kaip muzikinį albumą. Ir štai mes sukūrėme tikrą hitą!” – sako Sean‘as Kombs‘as.

Sean John Unforgivable

Straipsniai 1 reklama

Jausmus žadinantys Unforgivable sukurti aistringam ir savitam vyrui. Kerintis nepamirštamas jų kvapas tarsi byloja: būk seksualus, būk išskirtinis, būk aistringas. Unforgivable ne tik pabrėžia vyriškumą, bet ir suteikia prašmatnumo.

Sudedamosios dalys

Sicilinės citrinos, italinės bergamotės, marokiniai mandarinai, greipfrutai, kadagiai, beržų lapai, tuskaniniai bazilikai, vilkdalgiai, šalavijai, levandos, australiniai santalai, ambra, tongapupės, romas.

Kvapas

Seksualus, gundantis, nepamirštamas.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]